مدیران میانی دوتابعیتی سازمان سینمایی هم مجبور به استعفاء می‌شوند؟


در پی صحبت های دیروز حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران و خواست ایشان درباره معرفی مدیران دو تابعیتی این نکته حایز اهمیت است که قطعا و حتماً وزارت اطلاعات عهده دار این مسئولیت است اما به نظر می رسد وزیر اطلاعات تنها به مدیران ارشد کشور اشاره دارند و مدیران میانی را به فراموشی سپرده اند.

در میان مدیران سازمان سینمایی کشور نیز (در سطح میانی) مدیران دارنده گرین کارت و دوتابعیتی دیده می شود. رئیس سازمان سینمایی از ابتدا قصد داشت مدیریت یکی از موسسات مهم زیر مجموعه وزارت ارشاد را به عهده این مدیر بگذارد که با توجه به دو تابعیتی بودن ایشان ترجیح داد مدیریت یکی از مراکزی که کمتر مورد توجه است به ایشان سپرده شود.

اما نکته حایز اهمیت در مورد این مدیر، فعالیت مقطعی او به عنوان دبیر تنها مجموعه ای که باید سینما را به قضاوت نشسته و جشنواره ای که مزین به نام انقلاب است را سکان داری کند. خانواده این مدیر سالهاست در امریکا زندگی می کنند و فرزند ایشان در کشور تابعه مشغول تحصیل در مدرسه است  شنیده ها حاکی از آن است که  تعدد سفرهای ایشان به کشور متبوع باعث تذکراتی از سوی وزارت اطلاعات نیز به ایشان شده است حال باید دید فعالیت این افراد که تعدادی از آن ها در میان مدیران سازمان سینمایی دیده می شود نیز مد نظر وزیر اطلاعات قرار می گیرد و ایشان این مدیران را مجبور به استعفا می کنند؟

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال