دیزاین و طراحی ویترین و چیدمان گوشی به فروش رسانی (۸ عکس)


طراحی ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

امروزه دکوراسیون مغازه موبایل به یکی از اصلیترین موضوعات درمیان اشخاص در زمینه سیستم های الکترونیک مبدل شده، زیرا روز جدید به افرادی که موبایل را جزئی از لوازم لازم حیات آگاهی میدارند اضافه میشود. سایت آسمونی در این مقاله اصول دکوراسیون موبایل به فروش رسانی به همراه تازه ترین مدل دکوراسیون موبایل به فروش رسانی را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده است که در ادامه می نگاه کنید.

بسیاری از اشخاص علاقه مند به فناوری، سعی در دنبال کردن اخبار و مدل های جدید این طوری دستگاه ها بوده که سریع زیادی در حال پیشرفت هستند. بنابراین نرمال است که بازدید کننده ها و خریداران زیادی روزانه به مغازه های موبایل به فروش رسانی در سراسر شهر سر بزنند. در نتیجه داشتن چیدمانی که از دیگر مغازه های موجود در سطح شهر خوشگل تر و شکوهمند تر باشد به جذب بیشتر مشتری مدد بسیار شایانی خواهد کرد.

مغازه های موبایل به فروش رسانی تقریبا در هر ناحیه ای از شهر وجود دارند اما در دکوراسیون و نحوه چیدمان ویترین، با هم فرقهای بسیاری دارند. شماری از مغازه ها دکوراسیون بسیار مدرنی دارند و شماری دیگر هم دکوراسیون و ویترینی کاملا ساده دارند. از دید بسیاری از طرحان، به سوی خود کشیدن مشتری به درون مغازه برای پیشنهاد و تهیه کرد یک علم است و به هیچ وجه نباید با آن ساده برخورد کرد. بنابراین دکوراسیون مغازه باید چطور باشد تا مشتریان بیشتری به درون مغازه به سوی خود کشیده شوند؟

نخستین نکته رعایت نورپردازی درست در مغازه است. برای بسیاری از مغازه ها نورپردازی اهمیتی می دارد، مغازه موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست. هیچ کس حضور نمی دارد در درون مغازه ای کم نور به تهیه کرد موبایل نکته نگاه خود توجه بکند، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در جوار این که قادر نیست دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای تهیه کرد دستگاهی بهتر هراسناک است.

دومین نکته نوع میکاپ و آرایش محصولات است.طبقه بندی موبایل ها باید بر اساس برند، سبک و عملکرد انجام بشود. موبایل های بسیاری با تواناییها بیشتر از مارک های ناشناخته تر وجود دارند که از نرخ پایین تری برخوردار هستند، پیوسته بیاد داشته باشید که مشتری معمولا سبک و سبک موبایل را بهتر بخاطر می سپارد تا خصوصیتهای دیگر.

نکته سوم هم نوع اکران سیستم های موبایل است همانطور که یک گل بدون برگ های سبزش خوشگلی خود را تا حدود زیادی از دست می دهد یک مغازه موبایل به فروش رسانی هم بدون داشتن ویترین و جاای که تازه ترین و خوب ترین سیستم های موبایل را به ترفندی زیبا بنمایش قرار بدهد، چیزی جز یک مغازه متداولی نخواهد بود.

COSMOTE یک اپراتور تلفن همراه یونانی است که در اروپا با چیزی حدود ۲۱٫۶ میلیون مشتری حضور وسیعی دارد و همین طور یک بازار پیشرفته از ۴۵ میلیون نفر در چهار کشور یونان، آلبانی، بلغارستان و رومانی می باشد.

این فروشگاه توسط KVB دیزاین شده است. دیزاین و نورپردازی یک فروشگاه برقی شبیه به موبایل یا کامپیوتر باید به گونه ای باشد که اشخاص را به خود به سوی خود کشد. رنگ بندی، نوع چیدمان و نورپردازی چیزی است که موجب جلوه ی بیشتر یک تولید می شود. بهره گیری از مخلوط رنگ های سبز، سیاه و سفید به همراه نورپردازی کافی، بهره گیری از تصاویر عالی و نحوه ی چیدمان تلفن های همراه به صورت ویترین دیزاین و دکور این فروشگاه ها گیراتر کرده است.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس دیزاین ویترین و دکوراسیون موبایل به فروش رسانی

————————————-

تهیه شده توسط : مژگان ث.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مست بگذشتی و از حافظت انديشه نبود
««« »»»
آه اگر دامن حسن تو بگيرد آهم

دیزاین و طراحی ویترین و چیدمان گوشی به فروش رسانی (۸ عکس)

TT / 258 — TP / 44%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال