رهبر کره شمالی همسرش را کشته است؟! (عکس)


رهبر کره شمالی همسرش را کشته  است؟!

همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ۷ ماه قبل در انظار عمومی ظاهر نشده است.

این موضوع امکان دارد نشانه بی ثباتی در پیونگ یانگ، حاملگی همسر کیم یا اختلاف این دو با یکدیگر باشد.دیلی تلگراف به نقل از خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی نوشت که خانم ری آخرین بار روز ۲۸ مارس امسال همراه همسرش در بازدید علنی به یک منطقه تجاری جدید و مجتمع بیمارستانی در پیونگ یانگ رفته بود.

عکس های ری سول جو (Ri Sol-ju) همسر رهبر کره شمالی
این روزنامه نوشت که خانم ری به عنوان بانوی اول کره شمالی از سال ۲۰۱۲ همواره هنگام بازدید کیم از کارخانجات، بیمارستان ها و مجتمع های تفریحی در کنار همسرش ظاهر می شد.

تصاویر وی در رسانه های دولتی در ۲۲ مناسبت در سال ۲۰۱۳ میلادی و ۱۵ بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود اما در سه ماه اول امسال فقط سه بار تصویر وی منتشر شد. از آن زمان تا کنون نیز تصویر وی مشاهده نشده است.

این گزارش حاکی ست که امکان دارد ری سول جو ، همسر رهبر کره شمالی به نوعی باعث عصبانیت، کیم یو جونگ، خواهر همسرش، شده باشد که تصویر وی به شکلی روز افزون به عنوان میراث خوار قدرت و نفوذ برادرش منتشر شده و مدتی قبل مدیر سازمان تبلیغات این کشور شده است.
عکس های ری سول جو (Ri Sol-ju) همسر رهبر کره شمالی
روزنامه تصریح کرد: «همچنین، امکان دارد عدم ظهور «ری» در ملأ عام به خاطر حفاظت شدید از وی باشد».

همچنین توشیمیتسو شیجیمورا، استاد دانشگاه واسیدا در توکیو که متخصص بررسی مسائل رهبران کره شمالی است، گفت که نشانه هایی تایید نشده وجود دارد که حاکیست ری بسیار به جانگ سونگ تایک عمو و معلم رهبر کره شمالی نزدیک بوده است. تایک در دسامبر ۲۰۱۳ به اتهام اقدام علیه وحدت حزب حاکم در این کشور اعدام شد.

شیجیمورا تصریح کرد که امکان دارد علل دیگری مانند حاملگی یا اختلاف میان رهبر کره شمالی و همسرش در غیبت او مؤثر بوده باشد.
منبع:العالم

وبگردی:


[ منبع این خبر سایت فانیگما می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال