دانش آموزان دارای اختلال مصرف مواد مخدر در مدارس شناسایی شدند


دانش آموزان دارای اختلال مصرف مواد مخدر در مدارس شناسایی شدند

خبرگزاری فارس: دانش‌آموزان دارای آشفتگی مصرف مواد مخدر در مدارس تشخیص داده شدند

مدیرکل دفتر جلو گیری درمقابل آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش از شناسایی دانش‌آموزان دارای آشفتگی مصرف مواد مخدر در مدارس گزارش کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش فارس، بی نظیر منصورکیایی مدیرکل دفتر جلو گیری درمقابل آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش، امروز در کارگاه تعلیمی توجیهی مددکاری اجتماعی در مدرسه که در باشگاه فرهنگیان شهر تهران به انجام رسانده شد، بیان داشت: آموزش و پرورش اکنون با ستاد مجادله با مواد مخدر، سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت معالجه و آموزش پزشکی شراکت کند.

وی اضافه کرد: در سال تحصیلی گذشته که سال اجرای میدانی برنامه شناسایی اختلالات دانش‌آموزان بود از سطح مداخله مختصر به مداخلات تخصصی و ارجاع آنها به نهادهای دیگر رسیدیم و کامیاب شدیم در حد بضاعت این برنامه را جلو ببریم و دانش‌آموزان دارای عادت های خطرناک و دارای آشفتگی مصرف مواد مخدر را تشخیص دادیم.

وی با اشاره به همکاری با سایر نهادها یادآوری کرد:‌ در بحث مصرف مواد مخدر دانش‌آموزان با نهادهای دیگر شراکت کنیم و در این نکته نه تنها عکس العمل منفعلانه نداریم بلکه شرایط کار فعال است و از طریق دستورالعمل‌ها و تسری آنها به ادارات و مدارس کشور قاطع هستیم این بحث را با جدیت پیگیری کنیم.

مدیرکل دفتر جلو گیری درمقابل آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شناسایی دانش‌آموزان پرخطر در مدارس تصریح کرد: آن دسته از دانش‌آموزانی که نیازمند مداخلات جزئی بودند، در مدارس پیگیری شدند و آنهایی که شناسایی شد اختلالات بیشتری در حوزه مصرف مواد مخدر داشتند، به وزارت بهداشت و بهزیستی شناسانده شدند.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد –

نگارش : شهداد ه.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شهر ياران بود و خاک مهربانان اين ديار
««« »»»
مهربانی کی سر آمد شهرياران را چه شد

دانش آموزان دارای اختلال مصرف مواد مخدر در مدارس شناسایی شدند

TT / 66 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال