جریمه یک میلیاردی برای قاچاقچی لوازم خانگی در قم


جریمه یک میلیاردی برای قاچاقچی لوازم خانگی در قم

خبرگزاری فارس: جریمه یک میلیاردی برای قاچاقچی وسایل خانگی در قم

با حکم تعزیرات حکومتی استان قم، قاچاقچی کالا در این استان به توجه کرد یک میلیارد ریال وجه انتقاد در حق صندوق دولت محکوم شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از روابط عمومی سازمان تعزرات حکومتی، مهدی ریاضی مدیرکل تعزیرات حکوتی استان قم در تشریح این خبر نقل کرد: با کشف ۶۱۸ کارتون انواع مختلف وسایل خانگی در شهر قم توسط مأموران فرماندهی انتظامی استان قم، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه مخصوص قاچاق کالا و ارزش دار تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

وی اضافه کرد: بعد از انجام مراحل دادرسی و وارسیهای کارشناسی ۶۱۸ کارتون انواع مختلف وسایل خانگی خارجی قاچاق، تخلف محرز شد.

ریاضی تأکید کرد: بر همین اساس علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه، عامل قاچاق به توجه کرد یک میلیارد و ۲۶۲ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۷۵۷ ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.

————————————

متن از : اشكان ن.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ازل داده‌ست ما را ساقی لعل لبت
««« »»»
جرعه جامی که من مدهوش آن جامم هنوز

جریمه یک میلیاردی برای قاچاقچی لوازم خانگی در قم

TT / 35 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال