نامه مرتبط با املاک تعاونی شهرداری مورد سوءاستفاده دشمنان و بدخواهان نظام قرار گرفت


نامه مرتبط با املاک تعاونی شهرداری مورد سوءاستفاده دشمنان و بدخواهان نظام قرار گرفت

شهردار تهران با بیان این که نامه مرتبط با املاک تعاونی شهرداری تهران سبب ایجاد دغدغه برای دلسوزان انقلاب شد، نقل کرد: این نامه از طرفی سبب سوءاستفاده دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب در خارج از کشور شد.

تصویر و عکس   نامه مرتبط با املاک تعاونی شهرداری مورد سوءاستفاده دشمنان و بدخواهان نظام قرار گرفت

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد، محمدباقر قالیباف امروز سه شنبه در سیصدودومین نشست شورای اسلامی تهران اظهار کرد: از فرصت رقم خورده در شورای اسلامی تهران تقدیر می کنم به این علت که مردمان تهران اخیراً در جریان یک خبر و نامه ای مرتبط با املاک تعاونی شهرداری تهران قرار گرفتند که البته این نامه سبب دغدغه برای دلسوزان انقلاب و سوءاستفاده دشمنان و بدخواهان نظام ایران در خارج از کشور شده است.

وی با ارائه اظهارات در زمینه فعالیت های شهرداری تهران تصریح کرد: احتمالا به دلیل برخی ضعف ها قادر نبودیم ابعاد شهرداری و گستردگی فعالیت ها را به درستی برای مردمان تشریح کنیم اما در اصل گستردگی کار در شهرداری تهران بسیار بالاست.

شهردار تهران اضافه کرد: بیش از ۶۰ هزار نفر اشخاص زحمتکش به صورت مستقیم و هزاران نفر به طور غیرمستقیم با شهرداری تهران مشارکت میدارند و حساسیت کار در ۲۲ ناحیه شهرداری تهران بسیار گسترده است.

قالیباف با بیان این که توانستیم دستگاه اتوماسیون اداری را در ۸ سال گذشته بوجود آوریم، نقل کرد: در طول ۸ سال گذشته بیش از ۸ میلیون سند و مکاتبه در اتوماسیون اداری صورت گرفته و روزانه بالغ بر ۴ هزار نامه در این کلکسیون وارد شده است اما این روند منظم در طی سال های اخیر بوجود آمده است.

وی یاد آوری کرد: من جزء مدیرانی نیستم که بخواهم از گذشته گله ای به انجام رسانم اما موردی می گوییم برای توضیح بیشتر است.

شهردار تهران با بیان این که در ابتدای کار ۳ رکن شهر، شهروند و شهرداری را مورد توجه گذاشتیم، تصریح کرد: هر تصمیمی در شهرداری تهران گرفته می شود باید بر مبنای این ارکان باشد و پیوسته نیز تاکید کردم که باید در شهرداری تغییر به وجود آید تا در شهر و شهروندان کارها به درستی جلو رود.

قالیباف به نبود اتوماسیون دستگاه اداری در دوره پیش از تصدی گریه کن خود اشاره کرد و اضافه کرد: زمانی مطالعه ای در سوابق شهرداری به انجام میرسانیم متوجه می شویم که دستگاه اداری مرتبی موجود نبوده است.

وی تصریح کرد: یک کلکسیون منظم که تفسیر از فعالیت ها داشته باشد را نگاه نکردم و آن انضباط مالی که توقع می رفت نیز به آن شکل نبود؛ حسابرسی ها هم غیرقابل اظهارنظر و مردود بودند؛ حتی در ثبت و ضبط املاک چه مستغلات و چه زمین نظم و انضباط درستی نبود.

شهردار تهران یادآور شد: پرونده معلومی برای این که کارگر ما در شهرداری طی ۲۰ سال گذشته چه خدماتی گرفته وجود نداشت و ما نیز در آغاز کار به تغییر دقت داشتیم و این تغییر برای ما ثمراتی را پدید آور است.

این خبر در حال تکمیل است…

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال