بازدید شهردار تهران از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س)


بازدید شهردار تهران از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س)

خبرگزاری فارس: بازدید شهردار تهران از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س)

شهردار تهران در بازدید یک ساعته از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) از نزدیک روند خدمات‌رسانی به شهروندان تهرانی را وارسی و با برخی از شهروندان و مراجعه‌کنندگان گفت‌وگو کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از جنوب استان تهران به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، محمد باقر قالیباف بعد از برگزاری نشست شورای شهرداران و اعزام قافله های اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران در بازدید یک ساعته از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیه) از نزدیک روند خدمات منتقل کنی به شهروندان تهرانی را وارسی و با برخی از شهروندان و مراجعه کنندگان مکالمه کرد.

این بازدید با وجود اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم منزه امام(ره) و مدیران کلکسیون این سازمان و مدیران ارشد شهرداری تهران به انجام رسانده شد، بعد از استماع گزارشی کامل و جامع از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در جهت خدمات منتقل کنی به شهروندان در مجتمع عروجیان شهردار تهران از نزدیک با شهروندان و مراجعه کنندگان مکالمه کرد و بر جنازه متوفیای پاکسازی شده نماز میت اقامه کرد.

محمد باقر قالیباف، شهردار تهران در ادامه با اشاره به اهمیت موضوعات فرهنگی و تذکر دادن به شهروندان در طول وجود خود در سازمان بهشت زهرا(س) در خصوص ضرورت توجه خاصتر به مباحث فرهنگی در سازمان بهشت زهرا(س) تأکید کرد.

____________________________________

تهیه و تدوین: اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شعر حافظ در زمان آدم اندر باغ خلد
««« »»»
دفتر نسرين و گل را زينت اوراق بود

بازدید شهردار تهران از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س)

TT / 39 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال