دانشجویان ورود عناصر ضد انقلاب به دانشگاه ها را رصد کنند


دانشجویان ورود عناصر ضد انقلاب به دانشگاه ها را رصد کنند

خبرگزاری فارس: دانشجویان وارد شدن عناصر ضد انقلاب به دانشگاه‌ها را رصد کنند

نماینده مردمان چادگان، فریدن، فریدون‌شهر و بویین و میاندشت در مجلس گفت: افرادی که با انقلاب اسلامی میانه خوبی نداشته‌اند، در حال حاضر مکان اشخاص انقلابی در دانشگاه‌ها را می‌گیرند که این به ضرر اهداف نظام جمهوری اسلامی بوده و خطری است که باید سریعاً توسط نیروهای مطالبه‌گر دانشجو رصد و پیگیری شود.

اکبر ترکی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بحث نفوذ و تأکیدات آیت الله سید علی خامنه ای برای پیش گیری از این بحث بیان کرد: مسأله نفوذ قادر هست در آحاد جامعه اسلامی بروز و ظهور داشته باشد.

وی اضافه کرد: نفوذ کلان که شامل نفوذ در مسؤولان نظام جمهوری اسلامی می شود، یکی از انواع مختلف نفوذهای پر خطر است که باید در گزینش مسؤولان و انتخاب اشخاص تازه در سطوح گوناگون مدیریتی آن را مد نظر گرفت.

نماینده مردمان چادگان، فریدن،فریدون شهر و بویین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نفوذ در نخبگان، دانشگاهیان و حوزه های علمیه از حساسیت بالایی برخوردار است چراکه این مراکز، پایگاه های عمده تربیتی در جامعه هستند.

وی تصریح کرد: باید به شدت به مسأله نفوذ توجه داشته باشیم و مجوز ندهیم دشمن به هیچ وجه در کشور نفوذ کند، یکی از موارد قابل توجه این است که متأسفانه نیروهای مؤمن، متدین و انقلابی از دانشگاه ها کنار زده شده و به مکان آنان اشخاص غیرمتعهد جایگزین می شوند که نمونه های آشکار آن موجود بوده است.

ترکی یاد آوری کرد: افرادی که با انقلاب اسلامی میانه خوبی نداشته اند در حال حاضر مکان اشخاص انقلابی در دانشگاه ها را می گیرند که این به ضرر اهداف نظام جمهوری اسلامی بوده و خطری است که باید سریعاً توسط نیروهای مطالبه گر دانشجو رصد و پیگیری شود.

عضو کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرسش از وزیر علوم، تحقیقات و تکنولوژی در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: سبک استیضاح وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی امضا شد ولی به خاطر نرسیدن امضاها به حد کافی این استیضاح انجام نشد.

وی متذکر شد: نیروهای مؤمن و انقلابی باید مدام در میدان حاضر باشند که از جمله این نیروها بسیج دانشجویی و دیگر تشکل های دانشجویی در دانشگاه هاست؛ همچنین نمایندگان مجلس و کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس نیز قادر هستند نقش به سزایی در این امر داشته باشند تا شاهد نفوذ در دانشگاه ها نباشیم.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: آذين ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود
««« »»»
نرود کارش و آخر به خجالت برود

دانشجویان ورود عناصر ضد انقلاب به دانشگاه ها را رصد کنند

TT / 65 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات