کشف ۸۹۴ هزار نخ سیگار از یک منزل مسکونی در زنجان


کشف ۸۹۴ هزار نخ سیگار از یک منزل مسکونی در زنجان

خبرگزاری فارس: کشف 894 هزار نخ سیگار از یک خانه مسکونی در زنجان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف ۸۹۴ هزار نخ سیگار از یک خانه مسکونی در استان گزارش کرد.

مرتضی ممیزی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در زنجان بیان کرد: پیش گیری از اشتغال زایی جوانان در کشور یکی از صدمه های بزرگی است که به کشور وارد می کند.

وی با اشاره به این که مجادله با قاچاق کالا تکلیف ملی و همگانی است، گفت: در همین زمینه تعزیرات حکومتی به جدیت با متخلفان در این بخش برخورد می کند.

ممیزی با اشاره به این که قاچاق کالا یکی از اصلیترین علل ازدیاد عطیلی مراکز صنعتی و خط تولید صنایع است، افزود: اصلیترین اثر این پدیده خراب کار پیش گیری از رونق اقتصادی است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان در ادامه از کشف یک محموله بزرگ سیگار قاچاق در استان گزارش کرد و افزود: به دنبال گزارش واصله و وارسی انجام شده از یک واحد خانه مسکونی در شهرستان زنجان است.

وی تصریح کرد: در همین راستا شمار ۸۹۴ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار خارجی با برند مارلبرو کشف و ضبط شد، افزود: در این ارتباط پرونده ای در شعبه مخصوص مجادله با قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و تحقیقات مقدماتی شروع شد.

ممیزی گفت: طبق وارسی انجام شده متهم در شعبه حاضر حین قبول مالکیت محموله بیان کرد که هیچگونه مدرک گمرکی معتبر را نداشته که این بحث قاچاق بودن دخانیات های مکشوفه را معلوم می کند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان افزود: بعد از وارسی مستندات پرونده و سیر مراحل قانونی، طبق رأی صادره عامل قاچاق علاوه بر ضبط محموله به نفع دولت به توجه کرد جریمه انتقادی به میزان ۵۸۸ میلیون ریال در حق صندوق محکوم شد.

ممیزی در ادامه از شناسایی ۳۲۹ واحد متخلف در زنجان گزارش کرد و افزود: طی انجام گشت های مشترک سیار در استان زنجان با وجود رؤسای شعب تعزیرات حکومتی،شمار ۳۲۹ واحد متخلف تشخیص داده شد.

وی با بیان این که از مکان اجرای گشت های مشترک شمار ۳۹۶ پرونده تشکیل و نکته رسیدگی قرار گرفته است، افزود: میزان جریمه انتقادی متخلفان در این بخش بیش از ۵۶۳ میلیون ریال است.

****************

نگارنده : آرمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شدم ز دست تو شيدای کوه و دشت و هنوز
««« »»»
نمی‌کنی به ترحم نطاق سلسله سست

کشف ۸۹۴ هزار نخ سیگار از یک منزل مسکونی در زنجان

TT / 72 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات