صدور مجوز تاکسی بیسیم در یاسوج متوقف شد


صدور مجوز تاکسی بیسیم در یاسوج متوقف شد

سرپرست کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر یاسوج نقل کرد: صدور اجازه تاکسی بیسیم جدید در این شهر متوقف شد.

تصویر و عکس   صدور اجازه تاکسی بیسیم در یاسوج متوقف شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازیاسوج، زهرا وقتی صبح امروز در حاشیه نشست اعضای کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهریاسوج در میان خبرنگاران بیان داشت: شورای ترافیک استان صدور اجازه تاکسی بیسیم را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرده است.

وی با اشاره به این که هم اینک چهار تاکسی بیسیم اختصاصی در شهر یاسوج فعال بوده که بیش از نیاز جمعیت ساکن است عنوان کرد: هر تاکسی بیسیم یک صد دستگاه تاکسی مخصوص را در اختیار دارد و به شهروندان خدمات پیشنهاد میکنند.

سرپرست کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهریاسوج نقل کرد: متاسفانه معضل تاکسی بیسیم ها نداشتن پارکینگ در سطح شهر بوده و نداشتن پارکینگ مشکلاتی در تردد وخدمات منتقل کنی به شهروندان ایجاد کرده است.

وقتی نظارت برتاکسی بیسیم ها را لازم آگاهی داشت و اضافه کرد: برنامه های تعلیمی باید در راس برنامه های متصدیان تاکسی بیسیم ها باشد.شهر یاسوج ۱۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.

شرکت های خدمات دهنده نماد و منظرشهری یاسوج را دچار تحول و دگرگونی کردند

شهردار یاسوج نقل کرد: شرکت های خدمات دهنده با خرابی معابر شهری عملا نماد و منظر شهری این شهر جهانگردی را دچار تحول و دگرگونی کردند.

محمد علی جاوید در میان مدیران فنی وعمران شهری یاسوج اضافه کرد: این شرکت ها هریک سلیقه ای اقدام به ارایه خدمات به شهروندان می کنند بدون آن که به نماد ومنظر شهری توجه داشته باشند.

وی اظهارداشت: این ناهماهنگی در خدمات عارضه های منفی از جمله اثر روحی و روان پریش به شهروندان، اخلال در نظم عمومی شهر، ترافیک وافزایش مخارج برشهرداری تحمیل می کند.

شهردار یاسوج نقل کرد: به چشم مییاید هنوز در شرکت های خدمات دهنده این آمادگی وجود ندارد تا با تفاهم و همدلی زیر ساخت های لازم برای شهر سلامت و همسو با طبیعت را فراهم کنند.

وی بابیان این که ایجاد مدیریت واحد شهری از احتیاج هایی بوده که تا به حال مغفول مانده است اضافه کرد: باید برای تاسیسات شهری فناوری نوینی تمجید گردد و از کندن ودفن در زمین خودداری شود.

جاوید با نقد از ادامه ترفند های باستانی در سیستم های خدمات دهنده نقل کرد: همه دستگاه ها باید به استقبال احداث تونل انرژی بروند وشهرداری یاسوج آماده همه گونه همکاری است.

وی با بیان این که احداث تونل انرژی منع قانونی ندارد وزمینه برای احداث آن در شهرها فراهم شده است بیان داشت: آهنگ مهاجرت به شهرهای استان از جمله یاسوج تند شده و کند شدن این آهنگ نیازمند توجه دولت به روستاها است.

وی ابراز کرد: عمرمفید بالا ، نگهداری ساده ، تعمیرات راحت دسترسی با سرعت ، کاهش مخارج وجلوگیری از اتلاف انرژی از مزایای ایجاد تونل انرژی است.

چارت سازمانی مصوب وزارت کشور در شهرداری یاسوج اجرا شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری یاسوج نقل کرد: برای اولین بار درمیان شهرداریهای کشور چارت سازمانی مصوب وزارت کشور در شهرداری یاسوج اجرا شده است.

سید هیبت اله عبدی زاده روز دوشنبه در میان مدیران استانی اضافه کرد: شهرداری یاسوج در این چارت، چهار معاونت، ۱۷ مدیریت، ۷ سازمان و دو منطقه خدماتی حدس زده شده است.

وی بیان داشت: در نمودار سازمانی مذکور پنج مدیریت زیر نظر شهردار شامل مدیریت روابط عمومی و بین المللی، امور حقوقی و معاهده ها، بازرسی و رسیدگی به شکایات، حراست، فرهنگی و امور اجتماعی تمجید شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در ساختار جدید هفت سازمان از جمله آتش نشانی و خدمات مطمئنی، سیما، منظر و محیط سبز شهری، مدیریت آرامستان ها، عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، مدیریت پسماند، حمل و نقل بار و مسافر و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) لحاظ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری یاسوج نقل کرد: ادغام سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و بوجود آیی سازمان حمل و نقل بار و مسافر حرکتی جدید که برای اولین بار شهرداری یاسوج نسبت به آن اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: ایجاد سازمان جدید مدیریت پسماند و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از اصلی ترین تغییرات در اصلاح ساختار سازمانی جدید است.

عبدی زاده بیان داشت: اجرایی شدن نمودار جدید نظارت بر عملکردها، پاسخگویی موردعلاقه، تندرست اداری، ازدیاد بهره وری، ایجاد انگیزه و خودباوری و ارتقاء خدمات را درپی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: شهرداری یک نهاد مردمی است که علاوه بر فعالیت های عمرانی در زمینه فرهنگی و اجتماعی، پاسخگویی به ارباب رجوع، مطمئنی در شهر، غیره باید جدید باشد.

-براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

تهیه کننده: سايه ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شراب خورده و خوی کرده می‌روی به چمن
««« »»»
که آب روی تو آتش در ارغوان انداخت

صدور مجوز تاکسی بیسیم در یاسوج متوقف شد

TT / 134 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال