لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه از ورود به ورزشگاه محروم شدند


لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه از ورود به ورزشگاه محروم شدند

بر اساس رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه از وارد شدن به ورزشگاه محروم شدند.

تصویر و عکس   لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه از وارد شدن به ورزشگاه محروم شدند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از ارومیه، به دنبال دخالت لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه در روند بازی در ملاقات این تیم با بانک سرمایه و ایجاد آشفتگی و بی نظمی در بازی، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال این اشخاص را از وجود در ورزشگاه محروم کرد.

بر اساس رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال و برابر ماده ۲ و بند ۹ آیین نامه سازمان لیگ و با توجه به گزارش ناظران و داوران رقابت شهردار ارومیه و بانک سرمایه از تالار ۶۰۰۰ نفری غدیر ارومیه، شماری از تماشاگران به تبعیت و مدیریت لیدرها با الفاظ رکیک به زبان ترکی و فارسی به بازیکنان تیم بانک سرمایه و داور رقابت اهانت و با پرتاب اشیا در این ملاقات ایجاد آشفتگی و بی نظمی کرده بودند.

به همین خاطر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، باشگاه شهرداری ارومیه را به یک نشست محرومیت حتمی هواداران محکوم کرد که این بخش از محرومیت در ملاقات هفته جاری مقابل کاله آمل اجرا شد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به یک نشست محرومیت تعلیقی دیگر نیز برای هواداران تیم شهرداری ارومیه رای صادر کرد که این بخش از محرومیت در صورت تکرار تخلفات به اجرا در می آید.

بر اساس همین رای باشگاه شهرداری ارومیه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه انتقادی شد و یکی از لیدرهای این باشگاه تا انتها فصل مسابقات و دیگری تا نیم فصل از وجود در تالار رقابت محروم شدند.

روز پیش احد یوسفی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در مکالمه با تسنیم نقل کرده بود لیدرها در محرومیت هواداران والیبال ارومیه نقشی نداشتند.

__________________________________

تهیه و تدوین : شاهين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتمش زلف به خون که شکستی گفتا
««« »»»
حافظ اين قصه دراز است به قرآن که مپرس

لیدرهای تیم والیبال شهرداری ارومیه از ورود به ورزشگاه محروم شدند

TT / 50 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال