ساخت ۱۰۰ درصدی سکوی ۲۶۰۰ تنی فاز ۲۰ پارس جنوبی در داخل کشور


ساخت ۱۰۰ درصدی سکوی ۲۶۰۰ تنی فاز ۲۰ پارس جنوبی در داخل کشور

خبرگزاری فارس: ساخت 100 درصدی سکوی 2600 تنی فاز 20 پارس جنوبی در درون کشور

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی گفت: ۱۰۰ درصد سکوی ۲۶۰۰ تنی فاز ۲۰ پارس جنوبی در درون کشور ساخته شده و توسط نیروهای داخلی حمل و نصب خواهد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد ابوالقاسم رحمانی مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی در مهمانی حمل سکوی فاز ٢٠ پارس جنوبی، در میان خبرنگاران گفت: تمام عملیات مربوط به ساخت و بارگیری سکوی فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی با تجهیزات ملکی شرکت تاسیسات دریایی صورت گرفته است.

وی با اظهار اینکه تیم های مهار کیفیت و بازرس شخص ثالث در تمام مدت وقت ساخت و عملیات هوک آپ، قبل افتتاح و افتتاح بر فعالیت ها نظارت کامل داشتند، اضافه کرد: در این زمینه بیش از ۶ میلیون نفر ساعت کار در گرمای طاقت فرسای خرمشهر صورت گرفته است.

به گزارش سرزه به نقل از رحمانی اشتغالزایی مستقیم برای ٦٠٠ نفر در روز از موارد قابل توجه در برنامه فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی است که این کار به شرکت های خارجی سپرده می شد قطعا شاهد اشتغال این شمار از جوانان ایران نبودیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران با اشاره به اینکه ساخت عرشه های فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی از فروردین ماه ٩١ خارج از یارد این شرکت آغاز شده است، ادامه داد: به خاطر عدم زیرساخت های عالی، تکمیل ساخت در آن یارد امکانپذیر عدم، بنابراین با تصمیم صحیح، مراحل ساخت بعد از جابجایی سازه ها به یارد شرکت تاسیسات دریایی با جدیت ادامه یافت.

رحمانی، انجام کلیه مراحل مهندسی از سوی واحد مهندسی شرکت تاسیسات دریایی را از دستاوردهای مهم در برنامه فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی عنوان کرد و گفت: همچنین دستگاه مهار سکوها از سوی شرکت های ایرانی دیزاین و ساخته شده است.

بر اساس این گزارش با افتتاح فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی، تولید روزانه ٥٠ میلیون متر مکعب گاز برای تزریق به شبکه سراسری، تولید و صادرات روزانه ٧٧ هزار بشکه میعانات گازی، سالانه یک میلیون تن گاز مایع و ٤٠٠ تن گوگرد و همچنین تولید سالانه یک میلیون تن اتان به منظور تامین خوراک واحدهای پتروشیمی تحقق کشف خواهد کرد.

-لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: فرامرز س.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پيش از اين کاين سقف سبز و طاق مينا برکشند
««« »»»
منظر چشم مرا ابروی جانان طاق بود

ساخت ۱۰۰ درصدی سکوی ۲۶۰۰ تنی فاز ۲۰ پارس جنوبی در داخل کشور

TT / 59 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال