مسئله‌ی فتنه و فتنه‌گران، از خطوط قرمز است/ وزرا باید مانند جلسه‌ی رأی اعتماد، همچنان بر فاصله‌گذاری با فتنه پایبند باشند


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامیدر دیدار رئیس‌جمهور (روحانی) و اعضای هیأت دولت ، موضع‌گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی به‌ویژه دخالت‌های آمریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و فاصله‌گذاری‌ها به‌ویژه در موضوع فتنه‌ی سال ۸۸ و سعه‌ی صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه توصیه کردند.

یه گزارش رجانیوز، بخشی از بیانات رهبرانقلاب در دیدار مورخ۱۳۹۳/۰۶/۰۵ با هیئت دولت روحانی در ادامه آمده است:

 

رهبری انقلاب : در موضوع جناح‌بندی‌های سیاسی همواره تأکید بر رفاقت و اُنس با یک‌دیگر است، اما در برخی موارد هم مسأله متفاوت است و باید حتماً خطوط قرمز و خطوط فاصل رعایت شوند.

 

مسأله‌ی فتنه و فتنه‌گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همان‌گونه که در جلسه‌ی رأی اعتماد خود  بر فاصله‌گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال