تخفیف ۳۰ درصد ی قیمت بلیت قطار برای دانشجویان


تخفیف ۳۰ درصد ی قیمت بلیت قطار برای دانشجویان

خبرگزاری فارس: تخفیف ۳۰ درصد‌ی نرخ بلیت قطار برای دانشجویان

شرکت رجاء اعلام کرد: در راستای ارایه‌ تسهیلات و تخفیفات در نرخ بلیت قطار برای دانشجویان، شرکت رجاء تخفیفات ویژه‌ برای دانشجویان دانشگاه زنجان انتخاب کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در اعلامیه روابط عمومی و امور بین المللی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء آمده است: طی مذاکرات و تفاهم انجام شده با دانشگاه دولتی زنجان، در دو نیم سال نخست و دوم سال تحصیلی ۹۵ و ۹۶ دانشجویان این دانشگاه قادر هستند از تخفیف ۳۰ درصدی بهای بلیت قطارهای رجا برای تردد بهره گیرند.

این تخفیفات بر اساس فهرست اسامی تأیید و ارسال شده دانشجویان از سوی دانشگاه در قطارهای تهران بزرگ – زنجان و تهران بزرگ – میانه شرکت رجا به صورت رفت و برگشت اعمال می شود.

تخفیفات یاد شده بدون هیچ محدودیتی در روش تهیه بلیت و با تهیه کرد از همه کانال های به فروش رسان شرکت رجا (فضای مجازی، نمایندگی های به فروش رسان، نرم افزار تلفن همراه و مرکز به فروش رسان تلفنی ۱۵۳۹) به دانشجویان شناسانده شده از سوی دانشگاه دولتی زنجان تعلق می گیرد.

طبق اعلام شرکت رجاء، این شرکت حمل و نقل ریلی آماده است اینشکلی تسهیلات و تخفیفات در بهای بلیت را برای مسافرت دانشجویان سایر دانشگاه ها و مراکز تعلیمی کشور بر اساس تفاهم نامه اعمال و اجرا کند.

–پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود–

نگارنده: گلنار ت.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از دم صبح ازل تا آخر شام ابد
««« »»»
دوستی و مهر بر يک عهد و يک ميثاق بود

تخفیف ۳۰ درصد ی قیمت بلیت قطار برای دانشجویان

TT / 46 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال