تدوین استانداردهای ساختمان هوشمند / ارائه وای فای در نقاط پرتراکم شهری در دستور کار است


تدوین استانداردهای ساختمان هوشمند / ارائه وای فای در نقاط پرتراکم شهری در دستور کار است

خبرگزاری فارس: تدوین استانداردهای آپارتمان هوشمند / ارائه وای فای در نقاط پرتراکم شهری در دستور کار است

استانداردهای آپارتمان هوشمند بر اساس تجارب بین المللی و و مطابق با استاندارهای انجمن بین المللی مخابرات تدوین شده و در حال طی مراحا قانونی برای تصویب و ابلاغ است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نصرالله گردشگر درنشست تخصصی شهر هوشمند جایزه بین المللی خشت طلایی تهران بزرگ، با اعلام این خبر بیان داشت: در حال حاضر، ادبیات شهرهای هوشمند از جنبه های گوناگون نظیر فنی، اقتصادی، خدماتی و زندگی کرد محیطی معلوم شده است.

وی اضافه کرد: در یک شهر هوشمند می بایست شهروندان بتوانند به خدمات نکته احتیاج خود با حداقل وقت، مخارج و کمترین مصرف انرژی دسترسی داشته باشند که علاوه بر مباحث فنی، موضوعات سازنده ای شهری و سازنده ای ترافیکی از جمله مسایل اهمیتی می داری است که باید نکته توجه قرار گیرد.

معاون وزیر ارتباطات در خصوص خدمات برقی ارایه شده از سوی سیستم ها نیز نقل کرد: در حال حاضر، آماده سازی سرویس های دولت برقی سیستم ها به نتایج خوبی رسیده و هم اکنون در مرحله یکپارچه سازی خدمات به منظور تسهیل در دسترسی آن ها برای مردمان قرار داریم.

وی یاد آوری کرد: خدمات مبتنی بر اطلاعات جا محور، توجه کرد های موبایلی و خدمات نقشه های شهری پستی از جمله محورهایی است که در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم تا انتها امسال عملیاتی شود.

نصرا… گردشگر تصریح کرد: از سوی دیگر و بر اساس استاندارهای نکته نظر در شبکه ملی اطلاعات، دسترسی به خدمات WIFI در نقاط پر تراکم شهری به عنوان خدمات دسترسی در شهرهای هوشمند در دستور کار است تا شهروندان از طریق آن بتوانند به خدمات برقی بر بستر تلفن همراه دسترسی داشته باشند.

وی ادامه داد: جنبه های ساخت شهری از طریق همگن سازی ظرفیت های موجود و با انتخاب کردن شرایط زندگی کرد بوم شهری و تاریخی به منظور ارایه خدمات در جهت ارتقاء کیفیت حیات مردمان، از جمله موضوعاتی است که می بایست از سوی سازندگان نکته توجه و پیگیری قرار گیرد.

__________________________________

گردآوری از : آزادمهر چ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شبی دل را به تاريکی ز زلفت باز می‌جستم
««« »»»
رخت می‌ديدم و جامی هلالی باز می‌خوردم

تدوین استانداردهای ساختمان هوشمند / ارائه وای فای در نقاط پرتراکم شهری در دستور کار است

TT / 70 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال