روایت حضور رهبری در شکست حصر آبادان به عمار می آید


روایت حضور رهبری در شکست حصر آبادان به عمار می آید

کانون نجوای زلال هنر با ۱۵ تاثیر در هفتمین فستیوال عمار حاضر می‌شود که "زمانی آمد" درباره وجود رهبری در شکست حصر آبادان و "بازگشت گمورا" درباره تغییر زندگی کرد جنسی غرب از جمله آنهاست.

تصویر و عکس روایت وجود رهبری در شکست حصر آبادان به عمار می آید

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، مرکز مستندسازی نجوای زلال هنر با ۱۵ تاثیر در هفتمین فستیوال مردمی فیلم عمار وجود مییابد.

بر اساس این گزارش، مستند «زمانی آمد» یکی از آثار این مرکز است که برای وجود در فستیوال عمار درنظر گرفته شده است، این تاثیر در رابطه با وجود ولی امر مسلمین در شکست حصر آبادان بوده و به کارگردانی «محمدرضا محمدی نجات» ساخته شده است.

کار بعدی که برای هفتمین فستیوال عمار انتخاب شده «عشق نقل کرد برو» نام دارد. این مستند درمورد پیاده روی اهل سنت در سالروز شهادت هشتمین امام شیعیان (ع) بوده و «سید محمد محمدی سرشت» کارگردان آن است.

تاثیر بعدی که در این دوره از فستیوال عمار حاضر می شود، «میراث نجف» است که مستندی پرتره درباره آیت الله العظمی میرسجادی بوده و در واقعیت، حیات پرفراز و نشیب و انقلابی آیت الله العظمی میرسجادی در محیط پر از اختناق دهه ۵۰ عراق و شرایط حوزه های نجف و همچنین محیط کشور و حوزه علمیه را نمایش داده شده است. «امیر منیری» و «محسن نقی زاده» کارگردانی این مستند را برعهده داشته اند.

«مهره ملکوت»، تاثیر دیگری است که از طرف مرکز مستندسازی نجوای زلال هنر به هفتمین فستیوال ارسال می شود. این مستند، حیات و راهکار برخورد آیت الله العظمی خوشوخت از زبان اطرافیان و شاگردانش اظهار می کند و «سید جمال عودسیمین» کارگردانی را برعهده داشته است.

«مسعود کارگر» نیز با چهار مستند «عنبر سیلین» با بحث جدال، بحث و وارسی بین طب باستانی و طب شایع، «خیاط کوچک» اطراف اشتغال و کارآفرینی، «حسن آباد» در رابطه با میدان حسن آباد و آثار تاریخی تهران و «باری به هر جهت» با بحث نگرانی فرزندهای دبیرستانی در رابطه با انتخاب رشته و آینده خود از سوی نجوای زلال هنر در این دوره از فستیوال شرکت می کند.

کار بعدی این مرکز که برای وجود در فستیوال عمار تدارک نگاه شده، «پایتخت دود» است که بحث آن وارسی مشکل ناپاکی هوای تهران و راه های برون رفت از آن بوده و «حمید مهاجرانی» نیز کارگردانی آن را برعهده داشته است.

«محمدصفا» نیز با سه مستند «کودک ۳۱۳» با بحث انتظار، خردسالان و بحث مهدویت، «پیشنهاد خدا» روایتی کوتاه و دردناک از منزل سالمندان و کم لطفی فرزندان درباره اکرام والدین و «وصیت نامه» با بحث بافت تابلو قالی توسط مادری برای فرزند شهیدش، در هفتمین فستیوال مردمی فیلم عمار وجود مییابد.

«محمد جواد سرپرستی» دیگر کارگردان جوان است که از سوی مرکز مستندسازی نجوای زلال هنر با سه مستند «بازگشت گمورا» با بحث وارسی مواجهه غرب با مسائل جنسی و ارائه تصاویر قرار می داری به مخاطب، «مکان پای او» درباره فرهنگ کتاب و کتابخوانی و «برکت» با بحث کسب روزی مشروع در هفتمین فستیوال مردمی فیلم عمار وجود مییابد.

______________________

تهیه و تدوین: غنچه ث.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دانی مراد حافظ از اين درد و غصه چيست
««« »»»
از تو کرشمه‌ای و ز خسرو عنايتی

روایت حضور رهبری در شکست حصر آبادان به عمار می آید

TT / 116 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات