ایران تنها بهشت اقتصادی بکر دنیاست


ایران تنها بهشت اقتصادی بکر دنیاست

معاون اقتصادی بانک مرکزی با اعلام اینکه نسبت بدهی خارجی به صادرات ۳.۵ درصد شده است، نقل کرد: امروز اقتصاد کشورمان تنها اقتصادی است که به صورت بکر بهشتی برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

تصویر و عکس   کشورمان تنها بهشت اقتصادی بکر دنیاست

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پیمان قربانی در راه اندازی سومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و اختصاصی سازی با اعلام اینکه ثبات اقتصادی یکی از موضوعات پر اهمیت برای بانک مرکزی حساب میشود بیان داشت: کشور در سال های گذشته با تورم بالا روبرو بود اما خوشبختانه نرخ تورم در ماه مهر یک رقمی و ۷.۸ درصد شده است. همچنین نرخ تورم سازنده نیز کاهش یافته که این موضوعات دستاورد چشم گیر حساب میشود.

وی با بیان اینکه برای داشتن بازار ارزش دار با ثبات باید نرخ تورم تک قیمتی داشته باشیم افزود: در حال حاضر زمینه عالی ای فراهم شده و بانک مرکزی نیز ایده تورم پاک کنی را در دستور کار خود دارد. حین اینکه رشد اقتصادی نیز در کشور مثبت شده، این در حالی است که در سال گذشته کشورمان قادر بوده است با حفظ ذخایر خود به این رشد اقتصادی دست یابد.

معاون اقتصادی بانک مرکزی افزود: از اواخر سال گذشته در مسیر رونق اقتصادی حرکت های مثبتی انجام شده، که این بحث در شرایط پسابرجام سرعت خوبی یافته است به نحوی که ۶۱۴ روابط کارگزاری به وجود آمده و در جوار این بحث ازدیاد رشد اقتصادی نیز در دستور کار قرار دارد.

قربانی با اشاره به اینکه امروز در خصوص روابط کشورمان با بانک های بزرگ جهان نگرانی هایی وجود دارد تصریح کرد: با مذاکراتی که با بیمه های صادراتی در بخش فاینانس انجام شده قادر هستیم این دغدغه ها را از بین بریم. امروز اقتصاد کشورمان تنها اقتصادی است که به صورت بکر بهشتی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

وی تصریح کرد: امروز نسبت بدهی خارجی به صادرات ۳.۵ درصد است.

————————————-

نگارنده : رها ج.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از آب ديده صد ره طوفان نوح ديدم
««« »»»
و از لوح سينه نقشت هرگز نگشت زايل

ایران تنها بهشت اقتصادی بکر دنیاست

TT / 65 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال