سقوط مرگبار کودک اصفهانی از طبقه پنجمبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت ‌های پزشکی استان اصفهان، غروب روز دوشنبه دهم آبان ماه در تماسی با اتاق فرمان 115 اصفهان اعلام شد، پسر بچه دو و نیم ساله، از طبقه پنجم یک ساختمان در خیابان جی، سقوط کرده و در حال خونریزی است.
بر اساس این گزارش ؛ یک واحد امدادی به همراه دو تکنسین در صحنه حادثه حاضر شدند.
اسماعیل احمدی، یکی از تکنسین ‌های حاضر در این ماموریت گفت: وقتی به محل حادثه رسیدیم با صحنه سقوط کودکی خردسال بر سنگ‌ فرش‌های جلوی آپارتمانی پنج طبقه مواجه شدیم که جمجمه وی دچار له‌شدگی استخوان شده بود و از حلق و بینی پسربچه، خون بیرون می‌ آمد.
وی افزود: با وجودی ‌که کودک، دچار ضربه شدید مغزی شده بود اما وظیفه داشتیم عملیات احیا را بر روی او انجام دهیم؛ پس از مدتی تلاش پسربچه را داخل آمبولانس گذاشتیم و او را به بیمارستان فارابی اصفهان منتقل کردیم.
احمدی ادامه داد: در بیمارستان نیز ادامه عملیات احیا بر روی کودک انجام شد اما شدت ضربه مغزی، به دلیل ارتفاع زیاد ساختمان، او را به کام مرگ کشیده بود.
این تکنسین گفت: آنچه از شاهدان حادثه شنیدیم این بود که هنگام وقوع حادثه، کودک در خانه تنها و درِ تراس باز بوده است، لذا کودک بازیگوش با رساندن خود به نرده ‌های کوتاه تراس، مدتی از آن آویزان شده و هرچه حاضرانِ در محل، به او می ‌گفتند ‘مراقب خودت باش، وگرنه سقوط می‌ کنی’، فایده‌ ای نداشته و سرانجام این پسربچه از ساختمان، سقوط کرده است.
احمدی افزود: بر اساس شنیده‌ ها، خانواده این کودک، به تازگی در آن منزل ساکن شده بودند.
د/7135 / 2093 /1484
خبرنگار: فرزانه سادات مدنیون ** انتشار دهنده : اصغر رضاخانی

انتهای پیام /*

Source link 0 به این مطلب رای دهید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال