تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطارهای رجاء به دانشجویان یک دانشگاه


تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطارهای رجاء به دانشجویان یک دانشگاه

در راستای ارایه‌ تسهیلات و تخفیفات در نرخ بلیت قطار، شرکت رجا تخفیفات ویژه‌یی برای دانشجویان دانشگاه دولتی زنجان انتخاب کرده است.

تصویر و عکس   تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطارهای رجاء به دانشجویان یک دانشگاه

به اعلان سرزه و به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی شرکت حمل ونقل ریلی رجاء اعلام کرد: طی مذاکرات و تفاهم انجام شده با دانشگاه دولتی زنجان، در دو نیمسال نخست و دوم سال تحصیلی ۹۵ و ۹۶ دانشجویان این دانشگاه قادر هستند از تخفیف ۳۰ درصدی بهای بلیت قطارهای رجا برای تردد بهره گیرند.

این تخفیفات بر اساس لیست اسامی تأیید و ارسال شده دانشجویان از سوی دانشگاه در قطارهای شهر تهران- زنجان و شهر تهران- میانه شرکت رجا به صورت رفت و برگشت اعمال می شود.

تخفیفات یاد شده بدون هیچ محدودیتی در روش تهیه بلیت و با تهیه کرد از همه کانال های به فروش رسان شرکت رجا (فضای مجازی- نمایندگی های به فروش رسان- اپلیکیشن تلفن همراه و مرکز به فروش رسان تلفنی ۱۵۳۹) به دانشجویان شناسانده شده از سوی دانشگاه دولتی زنجان تعلق می گیرد.

دانشگاه ها و مراکز تعلیمی برای بهره گیری از این تسهیلات قادر هستند از طریق تلفن ۸۸۳۴۷۰۲۷ با این شرکت هماهنگی ضروری را به عمل آورند.

– ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

نگارش : فرزين ی.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غمی که چون سپه زنگ ملک دل بگرفت
««« »»»
ز خيل شادی روم رخت زدايد باز

تخفیف ۳۰ درصدی بلیت قطارهای رجاء به دانشجویان یک دانشگاه

TT / 46 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال