۲۷ آبان آخرین مهلت بیمه تکمیلی قالیبافان


به گزارش صبحانه، عبدالله بهرامی در گفت وگو با تسنیم،  با اشاره به اینکه آخرین مهلت بیمه تکمیلی قالیبافان تا 27 آبان ماه است گفت:حدود 900 هزار نفر تحت پوشش بیمه قالیبافان هستند و بر اساس تفاهم نامه ای که با بیمه تعاون امضا شده است این افراد می توانند با مراجعه به سامانه اتحادیه سراسری تعاونی فرش دستباف برای ثبت نام اقدام کنند.

 بهرامی گفت:هزینه ماهیانه بیمه تکمیلی 23 هزار تومان است و آخرین مهلت برای ثبت نام از طریق سامانه www.taavon.co بیست و هفتم آبان اعلام شده است. در حال حاضر 400 هزار نفر از قالیبافان تحت پوشش بیمه پایه هستند که در قرار داد جدید همه افرادی هم که بیمه پایه ندارند می تواند از تسهیلات پیش بینی شده در بیمه تکمیلی هم بهره مند شوند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف با بیان اینکه قالیبافان می توانند سقف 8میلیون تومان برای اعمال جراحی و برای درمان سرپایی تا سقف 3میلیون تومان خسارت دریافت کنند افزود:هزینه های آزمایشگاهی تا سقف 1.5 میلیون تومان و برای زایمان 2 میلیون تومان پرداخت می شود.بیمه تکمیلی قالیبافان به بیمه شدگان خود تا سقف 10 میلیون تومان بابت حوادث پرداخت می کند .

وی با بیان اینکه قالیبافان با پرداخت 460 هزار تومان از سه مزیت بهره مند می شوند گفت:اکنون تعداد قالیبافان در کشور 113 هزار نفر است. در راستای این طرح ها در فاز اول 10 هزار قالیباف تحت پوشش هستند . سقف بیمه حوادث 10 میلیون تومان است.  یکی از مشکلات قالیبافان در مسیر بیمه تأمین اجتماعی این است که در صورتی که قالیبافان حق بیمه خود را با یک روز تأخیر پرداخت کنند خدمات بیمه ای آنها قطع و امکان وصل مجدد وجود ندارد و از این طریق تعداد زیادی از قالیبافان از تحت پوشش بیمه خارج شده اند.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال