کسب درآمد روزانه ۱۰۰ دلار از Google AdSense


کسب درآمد روزانه ۱۰۰ دلار از Google AdSense

تصویر و عکس کسب درآمد روزانه ۱۰۰ دلار از Google AdSense

کسب درآمد روزانه ۱۰۰، ۲۰۰ و یا حتی ۳۰۰ دلار از AdSense گوگل غیر امکان نمی دارد. بسیاری از وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت ها در حال انجام این کار هستند و شما یک استثنا نخواهید بود.

کلیک- برای انجام این کار، تنها چیزی که به آن احتیاج دارید یک برنامه ریزی خوب و اقدام به عمل است. در جوار این کار باید برای وبلاگ نگاری، اراده، شور و اشتیاق داشته باشید.

پیش از شیرجه زدن در این کار، خوب است که با برخی اصطلاحات برای درک خوب تر Google AdSense و همچنین با چگونگی کسب درآمد بیشتر یا فروش بیشتر آگهی در وبلاگ خود آشنایی پیدا کنید.

گوگل ادسنس کدام است؟

یک برنامه کسب درآمد است که توسط گوگل به وجود آمده است. این برنامه تبلیغات گیرا و مرتبط با محتوای آنلاین وب سایت ها، وبلاگ ها و نتایج جستجوی سایت را به تصویر میکشد.

CTR: قیمت کلیک های آگهی شما است که از تقسیم شمار کلیک های آگهی بر شمار آگهی ها حاصل میشود. فرض کنید که در هر صفحه سه آگهی AdSense به نمایش قرار میدهید، بنابراین نمایش یک صفحه وب سایت برابر است با مشاهده سه آگهی.

CTR برابر است با شمار کلیک ها تقسیم بر شمار دفعات نمایش آگهی ضربدر ۱۰۰.

فرض کنید که از ۵۰۰ آگهی به تصویر کشیده شده، پنج کلیک روی آن ها صورت گرفته است، بنابراین CTR برابر است با ۱۰۰* ۵۰۰/۵ که ۱% خواهد شد.

CPC: هزینه به ازای کلیک، درآمدی است که از کلیک های بازدیدکنندگان بر روی آگهی میگیرید. CPC معمولا توسط تبلیغ کنندگان تعیین می شود. در برخی مسابقه ها شبیه به امور مالی، بازاریابی، محصولات آنلاین و غیره تبلیغ کنندگان حاضر به توجه کرد بیشتری نسبت به رقبای خود برای هر کلیک نیز می شوند.

CPM: به معنی هزینه در هر ۱۰۰۰ نمایش است.

گهگاهی اوقات، تبلیغ کنندگان بجای این که CPC را مدنظر گذارند از CPM برای تعیین مخارجها بهره میگیرند. در واقع هزینه را برای ۱۰۰۰ نمایش آگهی تعیین می کنند و هر وقت که در وب سایت ها به نمایش درآمد، هزینه را توجه کرد می کنند.

خب بیایید با AdSense گوگل روزانه ۱۰۰ دلار درآمد کسب کنیم.

برای راحتی محاسبه، فرض کنیم که شما در وبلاگ یا وب سایت خود از آگهی های AdSense بهره می برید. صرف نگاه از اینکه آگهی ها بر روی سایت موبایل به تصویر کشیده میشود و نتایج جستجوی سایت با AdSense افزوده میشود.

بسیار خوب، CTR یک درصد و متوسط CPC نیز ۰٫۲۵ دلار است. این مقدار کاملا دست یافتنی است و بسیاری از وبلاگ نویسان معمولا آن را میگیرند. برای راحت شدن محاسبه، فرض کنید که نمایش صفحه برابر است با نمایش آگهی ها.

برای صاحب شدن روزانه ۱۰۰ دلار، باید هر روز ۴۰ هزار نمایش صفحه یا ۴۰۰ کلیک در روز داشته باشید. برای ۴۰ هزار نمایش صفحه شما باید ۵۰۰ مقاله یا پست باحال بر روی وب سایت یا وبلاگ خود گذارید که حداقل روزانه شمار ۸۰ نمایش صفحه داشته باشید.

به غیر از CPC، باید به CPM نیز توجه داشت که از آن نیز درآمدی خواهید داشت. صرف نگاه از بحث وب سایت، متوسط درآمد CPM بین ۱ تا ۱٫۵ دلار در ۱۰۰۰ نمایش آگهی است.

بنابراین، به سادگی می توان روزانه ۴۰ تا ۶۰ دلار از ۴۰ هزار نمایش صفحه کسب کرد. همچنین می توان محیط آگهی را مستقیما یا از طریق BuySellAds.com به فروش برسانید و ۶ هزار دلار در ماه برای ۴۰ هزار نمایش صفحه گیرید.

نگاه بکنید چطور مدیران وب سایت ها، وبلاگ نویسان از طریق  BuySellAds.com میزان ۶ هزار تا ۸ هزار دلار در ماه کسب می کنند! بنابراین روزانه درآمدی به میزان ۲۰۰ دلار دارند.

وبلاگ های با موضوعات مناسب و کیفیت بالا به مکان خوبی برای بازاریابی و کسب درآمد مبدل میشوند و روزانه از فروش یا بازاریابی مقدار ۴۰ تا ۸۰ دلار در روز کسب می کنند.

خب بنابراین قادر هستید روزانه ۱۰۰+۴۰+۲۰۰+۴۰ دلار که برابر است با ۳۸۰ دلار برای ۴۰ هزار نمایش صفحه در روز صاحب شوید. ۳۸۰ دلار در روز یعنی ۱۱۴۰۰ دلار در روز و تقریبا معادل ۴۱ میلیون تومان می باشد.

آیا واقعا این مبلغ از همون صد دلار در روز از طریق AdSense آغاز نشد؟ هزاران نفر در سر تا سر دنیا از طریق نگاشتن مقاله در وب سایت ها کسب درآمد می کنند و شما نیز قادر هستید به جمع آن ها بپیوندید. به تنها چیزی که احتیاج دارید این است که متمرکز عمل کنید.

مورد پایان، در صورتی که سالیانه مدت دو سال حداقل ۲۰۰ تا ۲۵۰ مقاله در وب سایت یا وبلاگ خود انتشار دهید، قادر هستید به مقدار درآمدی که در بالا اشاره شد دست کشف کنید. اما چه مقدار ترافیک احتیاج دارید که روزانه ۱۰۰ دلار از AdSense گوگل درآمد داشته باشید؟ چیزی معادل ۴۰ هزار نمایش صفحه در روز!

—————————————————-

نگارنده : افشين ب.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياد باد آن که نگارم چو کمر بربستی
««« »»»
در رکابش مه نو پيک جهان پيما بود

کسب درآمد روزانه ۱۰۰ دلار از Google AdSense

TT / 115 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال