کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب مشارکت دارند‬؟ (۴ عکس)


کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب مشارکت دارند‬؟

حمایت تسلیحاتی و لجستیکی از گروه‌های تروریستی در هجوم به محلات حلب، از سوی کشور عربستان و کشور ترکیه به صورت مشترک انجام شده است.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس   کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب همکاری کنند‬؟

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد در دمشق، بر اساس اطلاعات میدانی، درپی دفع نخستین مرحله هجوم گروههای تروریستی به محور غربی شهر حلب توسط ارتش کشور سوریه، حدود ۵۰۰ تروریست کشته و ۱۲۰۰ نفر تن از آنها نیز جراحتی شدند.

تروریستهای مجروح به چهار درمانگاه حورکل، مدرسه دارعزه که گروه تروریستی احرار الشام آن را به درمانگاه صحرایی مبدل کرده است، الأتارب در حومه غربی و درمانگاه الاورینت در نزدیکی گذرگاه مرزی اطمه در مرزهای مشترک با کشور ترکیه رسانده شده اند.

علت شمار زیاد قربانیان و مجروحان در صفوف گروههای تروریستی، جلب شمار زیادی از تروریستهای ترکستانی و چچنی با هدف ایجاد روزنه ای در ضاحیه اسد به نفع گروه تروریستی جیش الفتح و تکیه بر آن در مراحل آینده است.

این در حالی است که منابع معارض اعلام کردند که شمار تروریست هایی که در جنگ های جبهه غربی حلب حاضر بودند حدود ۵ هزار نفر است.

کدام گروه های تروریستی در این نبردها همکاری کنند و منابع مالی و تسلیحاتی آنها از کجا تامین می شود؟

گروههای تروریستی که اینک در جبهه غربی حلب می جنگند همان گروههایی هستند که در عملیات موسوم به درع الفرات کشور ترکیه (سپر فرات) حضور دارند. بنابراین این گروههای تروریستی عبارتند از نورالدین الزنکی، احرار الشام، لواء استقم کما امرت، و جبهه شامی. این گروههای تروریستی محور عمده هجوم به شهر حلب را تشکیل می دهند و این گروهها بودند که روز جمعه به غرب حلب هجوم کردند. بر اساس اطلاعات حاصل شده، حمایت لجستیکی و تسلیحاتی از این گروههای تروریستی را کشور ترکیه بر عهده دارشت.

در مرحله دوم هجوم به حلب، گروههای تروریستی جبهه النصره، احرارالشام، و تروریستهای ایغور کشور چین حاضر بودند. این گروههای تروریستی از پشتیبانی های کشور عربستان برخوردار بوده و دارای گرایشات عکس سلفی وهابی هستند و شورای امنیت آنها را در فهرست گروههای تروریستی گذاشته است.

اما در مرحله سوم گروه تروریستی احرارالشام که برخودار از پشتیبانی های همه جانبه کشور ترکیه است، مسئولیت هجوم به بیشتر محورهای حلب را بر عهده گرفت و این در حالی است که در این مرحله تروریستهای ایغور کشور چین و ترکستان که وابسته به گروه تروریستی النصره و جیش الفتح هستند، هجوم به ضاحیه اسد را بر عهده گرفتند.

بنابراین از آنچه نقل شد قادر هست دریافت حمایت تسلیحاتی و لجستیکی از گروههای تروریستی در هجوم به محلات حلب، از سوی کشور عربستان و کشور ترکیه به صورت مشترک انجام شده است.

منبع امدادرسانی به گروههای تروریستی، حومه شمالی و جنوبی ادلب است، این نواحی کاملا به مرزهای کشور ترکیه راه دارد و تسلیحات و تروریستهای خارجی از طریق کشور ترکیه وارد حلب می شوند. این در حالی است که تروریستهای سوری از استان ادلب و از دو حومه غربی و شمالی حلب به سمت میادین نبرد حرکت می کنند.

عکس شماره ۲ ⇩عکس   کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب همکاری کنند‬؟عکس شماره ۳ ⇩عکس   کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب همکاری کنند‬؟عکس شماره ۴ ⇩عکس   کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب همکاری کنند‬؟

— ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : پريدخت ح.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طبله عطر گل و زلف عبيرافشانش
««« »»»
فيض يک شمه ز بوی خوش عطار من است

کدام گروه های تروریستی در حملات به غرب حلب مشارکت دارند‬؟ (۴ عکس)

TT / 101 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال