حمله با چاقوی یک زن طرفدار داعش به نیروهای پلیس در آلمان


حمله با چاقوی یک زن طرفدار داعش به نیروهای پلیس در آلمان

یک زن در ایالت نوردراین- وست فالن کشور آلمان که گفته می‌شود از طرفداران گروهک تروریستی داعش است به نیروهای پلیس هجوم کرد که پلیس توانست با اسپری فلفل و تحدید به تیراندازی وی را متوقف کند.

تصویر و عکس   هجوم با چاقوی یک زن هوادار گروهک تروریستی داعش به نیروهای پلیس در کشور آلمان

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از نشریه "دی ولت"، در یک عملیات پلیس در ایالت نوردراین- وست فالن کشور آلمان یک زن که نقل میشود از طرفداران گروهک تروریستی داعش بوده است با یک چاقو به کارکنان پلیس هجوم کرد. وی در حالی که الله اکبر نقل میکرد به پلیس هجوم ور شد.

نیروهای پلیس قادر بودند این زن ۵۳ ساله را در صبح روز یکشنبه کنترل و دستگیر کنند.

به گزارش پلیس شهر اسن کشور آلمان وی به یک کلینیک روان پریش رسانده شد. در ساختمان مکان سکونت این زن ۵۳ ساله بنرها و درفشهایی پیدا شده که نمایان کننده این است که وی از طرفداران گروهک تروریستی داعش است.

به گزارش نشریه بیلد، دادستانی کشور آلمان تحقیقات در این زمینه را شروع کرده است.

کارکنان پلیس صبح یکشنبه پس از این که این زن برخی لوازم خانه خود شبیه به لامپ و کتاب و چیزهای دیگری را از پنجره طبقه پنجم یک ساختمان به بیرون پرتاب می کرد به سمت ساختمان مکان سکونت وی فرستاده شدند. زمانی که وی در را نگشود و همچنان اشیای دیگری را به خیابان پرتاب می کرد پلیس با لگد درب ساختمان وی را شکسته و وارد شد.

این زن ۵۳ ساله در حالی که شعار الله اکبر سر می داد با چاقو به نیروهای پلیس هجوم کرد. کارکنان پلیس با مدد اسپری فلفل و تحدید به تیراندازی قادر بودند وی را آرام و دستگیر کنند.

به گزارش سرزه به نقل از سخنگوی پلیس، این زن متولد شهر تورینگن کشور آلمان است. وی قبل از این نیز مرتکب جرائم دیگری شده بود.

– لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد –

نگارش : اميد ل.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چنان زند ره اسلام غمزه ساقی
««« »»»
که اجتناب ز صهبا مگر صهيب کند

حمله با چاقوی یک زن طرفدار داعش به نیروهای پلیس در آلمان

TT / 97 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال