اولین مناطق ساحل چپ موصل به زودی آزاد می شوند


اولین مناطق ساحل چپ موصل به زودی آزاد می شوند

فرمانده مجادله با تروریسم کشور عراق از آزادسازی نخستین نواحی ساحل چپ موصل طی ساعات آینده گزارش کرد و نقل کرد که نیروهای عراقی به پیشروی خود به سمت مرکز موصل ادامه می‌دهند.

تصویر و عکس   نخستین نواحی ساحل چپ موصل به زودی آزاد می شوند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از الفرات نیوز، عبدالغنی الاسدی فرمانده مجادله با تروریسم کشور عراق نقل کرد که طی ساعات آینده نخستین نواحی ساحل چپ موصل آزاد خواهند شد.

وی با تاکید بر ادامه پیشروی نیروهای امنیتی به سمت مرکز شهر موصل نقل کرد: نیروهای امنیتی به آزادسازی نواحی یکی بعد از دیگری ادامه می دهند و در هیچ مرحله ای متوقف نخواهند شد.

الاسدی با اشاره به تشدید چالش بین نیروهای عراقی و تروریستهای داعشی در این ناحیه نقل کرد: طی ساعات آینده نخستین نواحی ساحل چپ موصل از چنگ موصل آزاد خواهند شد.

ارتش کشور عراق روز پیش از شروع عملیات ارتشی گسترده ای برای آزادسازی ساحل چپ موصل از سه محور گزارش کرد و نیروهای مجادله با تروریسم کشور عراق روز پیش کامیاب شدند روستای بزوایه در محور شرقی ساحل چپ موصل را از چنگ تروریستها آزاد کنند.

عبدالوهاب الساعدی یکی از فرماندهان مجادله با تروریسم کشور عراق نقل کرد که ناحیه بزوایه واپسین پایگاه گروه تروریستی داعش در محور شرقی ساحل چپ موصل به حساب مییاید.

حیدر العبادی رییس وزیران کشور عراق، بامداد دوشنبه ۲۶ مهر از شروع عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ داعش گزارش کرد.

نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه از شروع عملیات آزادسازی موصل تا به حال صدها کیلومترمربع و دهها روستا را از چنگ تروریستهای داعشی آزاد کردند و به مرکز این شهر نزدیک شده اند.

————————————————–

گردآوری از: بهرام ت.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شب رحلت هم از بستر روم در قصر حورالعين
««« »»»
اگر در وقت جان دادن تو باشی شمع بالينم

اولین مناطق ساحل چپ موصل به زودی آزاد می شوند

TT / 80 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال