عزیزی: بادامکی و بزرگترها مشکلی نداشته باشند، خانزاده برمی گردد/ برای کیش برنامه ریزی کردم


عزیزی: بادامکی و بزرگترها مشکلی نداشته باشند، خانزاده برمی گردد/ برای کیش برنامه ریزی کردم

خبرگزاری فارس: عزیزی: بادامکی و بزرگترها معضلی نداشته باشند، خانزاده برمی‌گردد/ برای کیش برنامه‌ریزی کردم

مدیر فنی تیم ورزش فوتبال سیاه‌جامگان گفت: چنانچه بادامکی و سایر بزرگ‌ترهای تیم معضلی نداشته باشند، خانزاده می‌تواند به تمرینات برگردد.

خداداد عزیزی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برنامه مشکی جامگان در تعطیلات لیگ گفت: فعلاً که تا جمعه تمرینات تعطیل است و باتوجه به این که بر آن شدیم تیم را به اردو اعزام بکنیم، مذاکراتی را با یکی از دوستانم در جزیره کیش به انجام رساندم. او پیوسته به ما محبت دارد. چنانچه امکانش باشد، یک هفته بازیکنان را دورهم جمع می کنم، چون آنها به شرایط اندامی خوب برسند و هم این که چنانچه دورهم جمع باشیم از لحاظ روحی برای تیم خیلی خوب تر است.

وی اضافه کرد: ما از روز شنبه تمرینات را استارت می زنیم و چنانچه ممکن باشد دوشنبه یا سه شنبه به کیش می رویم. سعی می کنم پس از بازگشت از کیش در خصوص مطالبات بازیکنان بر آن شوی نهایی شده باشد که چنانچه این اتفاق نیفتاد، اعلام کرده ام که من از تیم می روم و بازیکنان خودشان درخصوص مباحث گوناگون بر آن شوی کنند.

عزیزی با اشاره به طلاق علی عسگر و شرایط خانزاده گفت: خانزاده شب گذشته زنگ زد و مدعی شد که پسندد کنار تیم به ما یاری رساند، من هم نقل کردم تو بازیکن خوبی هستی، ولی این علت نمی شود چون بازیکن کم داریم، تو را بپذیرم چون همه با هم اعتصاب کرده بودید و همه برگشتند به جز شما و علی عسگر.

وی اضافه کرد: به همین خاطر ما همه چیز را در اختیار بادامکی، سعید دقیقی، میثم حسینی و ایوب کلانتری قرار دادیم و حتی پس از انتها بازی مقابل نفت تهران بزرگ به بادامکی نقل کردم این دو نفر از نگاه من جداشده هستند، ولی چنانچه شما بخواهید من معضلی ندارم. باید نگاه کرد بازیکنان چه تصمیمی می گیرند که چنانچه آنها بگویند برگردد، من معضلی با خانزاده ندارم.

— نظرات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش : شهسوار ن.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشقی را که چنين باده شبگير دهند
««« »»»
کافر عشق بود گر نشود باده پرست

عزیزی: بادامکی و بزرگترها مشکلی نداشته باشند، خانزاده برمی گردد/ برای کیش برنامه ریزی کردم

TT / 70 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال