جلالی: اگر تا هفته بیستم ۴۰ امتیاز بگیریم، یعنی به ثبات رسیده ایم/ قدم به قدم پیش می رویم


جلالی: اگر تا هفته بیستم ۴۰ امتیاز بگیریم، یعنی به ثبات رسیده ایم/ قدم به قدم پیش می رویم

خبرگزاری فارس: جلالی: چنانچه تا هفته بیستم 40 امتیاز بگیریم، یعنی به ثبات رسیده‌ایم/ قدم به قدم پیش می‌رویم

سرمربی تیم ورزش فوتبال پیکان گفت: ما در جام حذفی قدم به قدم پیش‌ می‌رویم تا به هدف‌مان برسیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک گفت: در جام حذفی قدم به قدم پیش میرویم.نگاه ما به بازی فردا امیدوارانه است.

وی اضافه کرد: از آلومینیوم اراک شناخت داریم و رقیب را آنالیز کرده ایم فردا احتمالا با تغییراتی به میدان می رویم که موفقیت ما را در آینده قادر هست تضمین کند. هم محیط خوبی هست تا این نفرات تازه قابلیتهای خودشان را اثبات کنند. زیان نگاه کرده هم نداریم و پیمان رنجبری تنها بازیکن مصدوم ما است که از نخست فصل مصدوم بود.

جلالی در رابطه با این که نقل کرده بود پیکان ثبات ندارد و چه وقتی این تیم به ثبات می رسد، گفت: وقتی تیم ما در هفته بیستم یا بیست و دوم ۴۰ امتیاز کسب کرده باشد قادر هستم نقل بکنیم که تیم ما به ثبات رسیده است و مییاندیشم قادر هستیم آینده خوب تری داشته باشیم.

وی در رابطه با این که باشگاه پیکان به موفقیت رسیده است، گفت: مسلماً باشگاهی که یک دوره موفقیت را میگذراند در آن کلکسیونی از عوامل دخیل هستند در شکست هم شرایط همین گونه است. باید این جمله را نقل بکنیم پیکان اکنون آسایش می خواهد و موفقیت استخراج میکند. مدیرعامل باشگاه و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به ما آسایش می دهند.

سرمربی پیکان تاکید کرد: وقتی در هفته ششم ۵ امتیاز داشتیم و مدیریت باشگاه از ما حمایت کرد و نگاه مثبت و پشتیبانی ای داشت در اصل موفقیت ما از همان مکان آغاز شد. مدیریت وقتی آگاهی میدارد چگونه برخورد کند و به تیم ثبات و آسایش می دهد معنایش آن است که تیم شایسته موفقیت و افتخارات بیشتری است.

–انتها–

تهیه کننده : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خونم بريخت و از غم عشقم خلاص داد
««« »»»
منت پذير غمزه خنجر گذارمت

جلالی: اگر تا هفته بیستم ۴۰ امتیاز بگیریم، یعنی به ثبات رسیده ایم/ قدم به قدم پیش می رویم

TT / 71 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال