ربیع خواه: برخی می خواهند از بیرون پرسپولیس به ما ضربه بزنند/شایعه سازان بدانند که حاشیه ها تیم را به هم نمی ریزد


ربیع خواه: برخی می خواهند از بیرون پرسپولیس به ما ضربه بزنند/شایعه سازان بدانند که حاشیه ها تیم را به هم نمی ریزد

خبرگزاری فارس: ربیع‌خواه: برخی می‌خواهند از بیرون پرسپولیس به ما ضربه بزنند/شایعه‌سازان آگاهی بدارند که حاشیه‌ها تیم را به هم نمی‌ریزد

مدافع تیم ورزش فوتبال پرسپولیس گفت: حاشیه‌سازانی که از بیرون می‌خواهند به تیم ما ضربه بزنند کامیاب نخواهند شد به این علت که مربیان و بازیکنان تیم یکدل هستند.

محسن ربیع خواه در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حالت پرسپولیس در جدول رده بندی، آرزوی دعوت به تیم ملی، حاشیه هایی که خبر پردازان برای پرسپولیس می سازند و نکات دیگر گفتمانهایی کرد که در زیر می خوانید:

فارس: در روزهای تعطیلی تمرینات چه فعالیت میکنی؟

این روزها سرگرم استراحت هستم و تمام زمانم را در جوار خانواده سپری می کنم. البته قادر نبودم به سفر بروم اما تهیه میشویم تا از پنج شنبه دور تازه تمرینات را شروع کنیم تا قدم استواری در ادامه لیگ برتر برداریم.

فارس: هفته آینده هم که باید برای برپایی اردو به دبی بروید.

بله از مسئولان باشگاه بابت فراهم کردن این اردو تشکر می کنم به این علت که این اردوها برای هماهنگی بیشتر تیم است و امیدوارم که اردوی دبی همانند اردوی کشور اوکراین بتواند به هماهنگی بیشتر تیم یاری رساند تا با توانایی بیشتری لیگ را شروع کنیم.

فارس: البته هفت بازیکن اصلی پرسپولیس در اردوی تیم ملی هستند و نمییاندیشی این مسئله به هماهنگی تیم در این اردو ضربه وارد می کند؟

قطعا غیبت ملی پنهان کن به ما ضربه می زند اما ترفندی نیست و باید تحمل کرد به این علت که پای تیم ملی دربین است و تکلیف همه ما این است که به تیم ملی یاری رسانیم تا به جام جهانی برود. به هر حال تیم ملی هر کشور اصلیترین تیم آن کشور است.

فارس: با توجه به عملکردت در لیگ سال جاری این شانس را برای خودت قائل هستی تا به اردوهای تیم ملی فرا خوانده شوی؟

یک انسان پیوسته با امید زنده است و من هم امید دارم که به تیم ملی فرا خوانده شوم. با این همه باید تلاش زیادی کنم به این علت که رقبای سرسختی در پست من بازی می کنند اما من مدام چه در ورزش فوتبال و چه در خارج از کشور سعی کرده ام با تلاش به خواسته هایم برسم و اطمینان داشته باشید تلاشم را ادامه می دهم تا این افتخار نصیبم شود.

فارس: در یک برنامه تلویزیونی اعلام شد که پرسپولیس ششمین تیمی در سطح جهان است که در لیگ های گوناگون کمترین گل را خورده است. تو به عنوان یکی از ارکان پاسداری ای پرسپولیس در این باره خوب تر قادر هستی حرف زنی.

این بحث نخست لطف خدا و سپس تلاش بازیکنان تیم است به این علت که همه بازیکنان پرسپولیس تلاش می کنند و زحمت می کشند و قطعا از مهاجمان تا دروازه بان همه در این افتخار سهیم هستند. قطعا اگه زحمات فرزندهای جلوی زمین نبود ما پنج نفری قادر نمیبودیم این عملکرد خوب را رقم بزنیم. همچنین از نقش پررنگ سید جلال حسینی باید حرف زنم که با تجربه و بزرگی که دارد خیلی خوب ما را پشتیبانی و راهنمایی می کند.

فارس: یک تیم برای قهرمان شدن باید کم گل بخورد. مییاندیشی روند کم گل خوردن پرسپولیس تا چه وقتی ادامه دار باشد؟

قطعا ما همه تلاش مان را می کنیم که کم گل بخوریم اما مطمئنا تا انتها فصل نمی توان گل نخورد. احتمالا در یک بازی گل بخوریم و احتمالا هم در یک بازی زیاد گل بخوریم اما ما همه تلاش مان را می کنیم که این اتفاق رخ ندهد و می خواهیم سال جاری کمترین گل خورده را به تصویب رسانیم.

فارس: با صدرنشینی و کسب ۲۲ امتیاز به تعطیلات رفتید. روند پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کنی؟

خوشبختانه حالت خوبی داریم و صدرنشین هستیم اما باید در بازی های باقیمانده این روند را تداوم بخشیم تا برای هواداران یک جام بیاوریم و دل آنها را خوشحال کنیم.

فارس: این که خبر شده برانکو جایگزین کارلوس کی روش در تیم ملی خواهد شد را شنیده ای؟

من خبری از این مسئله ندارم و تاالآن هم چنین چیزی را نشنیدم. الان هم از زبان شما این مسائل را می شنوم اما برای خبر سازان پیامی دارم و آن این که همه در پرسپولیس یکدل هستند و این شایعات ما را به هم نمی ریزد.

فارس: حتی خبر شده که برخی ها از بازی کردن تو در پرسپولیس رضایت ندارند. درباره این بحث چه گفتمانی داری؟

این مسائل اصلا مطرح نیست. من حتی یک گفت و گو کردم که در آن از وعده من نگاشته شده از من خوش شان نمی آید اما از طریق خبرگزاری فارس اعلام می کنم که منظور من شخص ویژه یا هواداران نیست بلکه منظور من کسانی بود که از بیرون از تیم می خواهند حاشیه بسازند و تیم ما را به حاشیه ببرند. خوشبختانه ارتباط من با بازیکنان و هواداران خوب است و هواداران تاج سر من هستند و روی چشم من جا دارند. به هیچ عنوان منظورم هواداران نبود به این علت که ارتباط خوبی بین ما برقرار است. متأسفانه برخی ها از بیرون می خواهند داخل تیم ما را به هم بریزند اما من به آنها نقل میکنیم پرسپولیس اینطور به حاشیه نمی رود به این علت که وحدت خوبی بین بازیکنان و مربیان برقرار است و مجوز نمی دهیم این اتفاقات به تیم ضربه بزند.

فارس: با این که مدافع هستی اما مییاندیشی چه وقتی پایت به گلزنی گشوده بشود؟

به هر حال من یک بازیکن پاسداری ای هستم و در ابتدا تلاش می کنم تا تیم گل نخورد اما اطمینان داشته باشید اگه فرصتی رقم بخورد گل هم می زنم و آن را به هواداران مان که در برودت و گرما از ما پشتیبانی می کنند اهداء می کنم. خوشبختانه هواداران با معرفتی داریم که هیچ جا ما را تنها قرار نمیدهند.

*لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: خشايار ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ستاره‌ای بدرخشيد و ماه مجلس شد
««« »»»
دل رميده ما را رفيق و مونس شد

ربیع خواه: برخی می خواهند از بیرون پرسپولیس به ما ضربه بزنند/شایعه سازان بدانند که حاشیه ها تیم را به هم نمی ریزد

TT / 166 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات