سلطانی‌فر می‌تواند ورزش را به سر منزل مقصود برسان


روحانی رئیس جمهور کشورمان درباره سلطا‌نی فر گزینه وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد:سلطانی‌فر همیشه مسائل ورزشی را دنبال می‌کند و همین موضوع می‌تواند باعث موفقیت در ورزش کشور شود. وی مدیر توانمند در بخش گردشگری است و در این سه سال توانسته اقدامات خوبی در این بخش انجام دهد و شاهد پیشرفت خوبی در بخش گردشگری بوده‌ایم.

وی در ادامه عنوان کرد: مطمئن هستم سلطانی‌فر می‌تواند ورزش را به سر منزل مقصود برساند. همچنین از گودرزی کمال تشکر را دارم که زحمات زیادی در ورزش کشید. همچنین از وی به‌خاطر اخلاق حسنه‌اش و تلاش فراوانش قدردانی می‌کنم.

رئیس جمهور در بخش پایانی دفاع از گزینه وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: امیدوارم سلطانی‌فر با روحیه و نشاط بالا و همفکری با نمایندگان مجلس بتواند باعث رشد و پیشرفت در ورزش جوانان شود.

وی اظهار داشت: من به سلطانی فر در مورد اهمیت ورزش همگانی، قهرمانی و از همه مهمتر موضوع مهم جوانان را گفتم. متاسفانه این دو حوزه مهم را با هم ادغام کردند و حالا ما در آینده با این مجلس محترم در مورد وزارت ورزش و جوانان صحبت داریم و شاید طی جلسه ای به تصمیمی مشترک و مفید  برای این وزارت خانه برسیم.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات