۱۴ جوان در انتظار اعتماد سرمربیان لیگ :: ورزش سه


۱۴ جوان در انتظار اعتماد سرمربیان لیگ :: ورزش سه

یکی از چهار تیم صعود کننده از آسیا به جام جهانی زیر ۲۰ سال، کشورمان بود. تیم ملی جوانان با ۵ پیروزی ۲ تساوی و۱ شکست درمقابل کشور عربستان سوم جام ملت های آسیا شد و در نهایت به جام جهانی صعود کرد.

تصویر و عکس 14 جوان در انتظار اعتماد سرمربیان لیگ :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، اگرچه تیم ملی جوانان در استارت بازیکنان کمی در تیم های لیگ برتر داشت اما امروز تیم ملی جوانان بیش از ۱۱ بازیکن در تیم های لیگ خوب تری دارد. این یک اتفاق خوب است که پس از وجود این بازیکنان در اردوی تیم ملی جوانان رخ داد اما مورد اذیت کننده در این بین بازی نکردن این بازیکنان در لیگ برتر است. همین مسئله دستاویزی شده تا تیم ملی اردوهای تدارکاتی متعددی را به انجام رساند تا بازیکنان را در شرایط رقابت نگه دارد که گاها دادخواهی باشگاه ها را درپی دارد، اما حقیقت این است برگزاری اردوهای تدارکاتی اجتناب ناپذیر است.

در ورزش فوتبال حرفه ای وجود بازیکنان تیم ملی جوانان در مخلوط تیم های لیگ خوب تری آن قدر پر رنگ است که تیم ملی جوانان هم موظف است بازی های تداراکاتی خود را در روزهای فیفا به انجام رساند.

ملی پنهان کن جوان فصل گذشته وجود پررنگ تری در بازی های لیگ خوب تری داشتند اما این فصل خیلی کم و گهگاه به بازی گرفته شدند. حتی می شود نقل کرد نقش باشگاه ها در موفقیت اخیر کم رنگ بوده است اما اکنون صعود به جام جهانی بهانه خوبی است که باشگاه ها از این بازیکنان بیشتر بهره گیرند.

شبیه این اتفاقات را رحلت کرده هم شاهد بودیم. سردار آزمون بازیکن تیم ملی جوانان در سپاهان به بازی گرفته نمی شد تا به خاطر نیمکت نشینی های مستمر ناچار شد راه ورزش فوتبال کشور روسیه را در قبل بگیرد و از این ترانسفر ورزش فوتبال باشگاهی کشورمان سودی جنگ.

به وضوح امید نورافکن را در مخلوط استقلال، رضا صیدی را در مخلوط ذوب آهن، محمد پادشاه ای مهر را در مخلوط سایپا و … بازیکنان خوبی نگاه کردیم که اگه همواره به آنها بازی داده می شد امروز می شد از آنها به عنوان یک بازیکن جوان اما طبخ کرده یاد کرد اما این بازیکنان به نیمکت دوخته شده اند! متاسفانه نتیجه گرایی باعث قربانی شدن جوان های شایسته ورزش فوتبال شده است. جوان هایی که با صعود به جام جهانی شایستگی خود را نمایان کردند.

باشگاه ها و مربیان باید نسبت به این جوان ها ادای دین کنند. بازی دادن به این جوان ها آینده تیم را تضمن خواهد کرد و چه اقدامی خوب تر از این در ورزش فوتبال؟

اسامی بازیکنان تیم ملی جوانان در تیم های لیگ خوب تری:

۱-عارف غلامی (سپاهان)
۲-امید نورافکن (استقلال)
۳-رضا کرملاچعب (پرسپولیس)
۴-علی با شهامتی (ساپیا)
۵-محمد پادشاه ای مهر (ساپیا)
۶-رضا جعفری (ساپیا)
۷-رضا صیدی (ذوب آهن)
۸-نیما طاهری (ذوب آهن)
۹-مجتبی نجاریان (فولاد)
۱۰-شاهین عباسیان (فولاد)
۱۱-محمد امین بهرامی (تراکتورسازی)
۱۲-عارف کلاه قرمزی (تراکتورسازی)
۱۳-نیما مختاری (گسترش فولاد)

**انتهاي مطلب**

نگارش از : سالومه .ی

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زمانه هيچ نبخشد که بازنستاند
««« »»»
مجو ز سفله مروت که شيه لا شی

۱۴ جوان در انتظار اعتماد سرمربیان لیگ :: ورزش سه

TT / 108 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال