بر سر همسر رهبر کره شمالی چه بلایی آمده است؟!


همسر رهبر کره شمالی

بر سر همسر رهبر کره شمالی چه بلایی آمده است؟!

روزنامه دیلی تلگراف انگلستان گزارش داد که همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از 7 ماه قبل در انظار عمومی ظاهر نشده است.  این روزنامه افزود که این موضوع امکان دارد نشانه بی ثباتی در پیونگ یانگ، حاملگی همسر کیم یا اختلاف این دو با یکدیگر باشد.  دیلی تلگراف به نقل از خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی نوشت که خانم ری آخرین بار روز 28 مارس امسال همراه همسرش در بازدید علنی به یک منطقه تجاری جدید و مجتمع بیمارستانی در پیونگ یانگ رفته بود.

این روزنامه نوشت که خانم ری به عنوان بانوی اول کره شمالی از سال 2012 همواره هنگام بازدید کیم از کارخانجات، بیمارستان ها و مجتمع های تفریحی در کنار همسرش ظاهر می شد.

تصاویر وی در رسانه های دولتی در 22 مناسبت در سال 2013 میلادی و 15 بار در سال 2014 منتشر شده بود اما در سه ماه اول امسال فقط سه بار تصویر وی منتشر شد. از آن زمان تا کنون نیز تصویر وی مشاهده نشده است.

این گزارش حاکی ست که امکان دارد ری سول جو ، همسر رهبر کره شمالی به نوعی باعث عصبانیت، کیم یو جونگ، خواهر همسرش، شده باشد که تصویر وی به شکلی روز افزون به عنوان میراث خوار قدرت و نفوذ برادرش منتشر شده و مدتی قبل مدیر سازمان تبلیغات این کشور شده است.

روزنامه تصریح کرد: «همچنین، امکان دارد عدم ظهور «ری» در ملأ عام به خاطر حفاظت شدید از وی باشد».

همچنین توشیمیتسو شیجیمورا، استاد دانشگاه واسیدا در توکیو که متخصص بررسی مسائل رهبران کره شمالی است، گفت که نشانه هایی تایید نشده وجود دارد که حاکیست ری بسیار به جانگ سونگ تایک عمو و معلم رهبر کره شمالی نزدیک بوده است. تایک در دسامبر 2013 به اتهام اقدام علیه وحدت حزب حاکم در این کشور اعدام شد.  شیجیمورا تصریح کرد که امکان دارد علل دیگری مانند حاملگی یا اختلاف میان رهبر کره شمالی و همسرش در غیبت او مؤثر بوده باشد.

مطالب پیشنهادی

قتل داتا فیو; مرد هندی که لباس طلا دوخته بود + عکس هاقتل داتا فیو; مرد هندی که لباس طلا دوخته بود + عکس هامحمد ریاض افغانی (سرباز خلافت) جنایتکار قطار آلمان + عکسمحمد ریاض افغانی (سرباز خلافت) جنایتکار قطار آلمان + عکسلیست شادترین کشورهای دنیا در سال 2016لیست شادترین کشورهای دنیا در سال 2016رابطه کثیف بازیکن تیم ملی با دختر 15 سالهرابطه کثیف بازیکن تیم ملی با دختر 15 سالهجنگ روسیه با تروریست ها | جدیدترین اخبار | 17 بهمنجنگ روسیه با تروریست ها | جدیدترین اخبار | 17 بهمنبستنی اوبامای کوچک + عکسبستنی اوبامای کوچک + عکستلاش سردار سلیمانی برای آزادی حلب با نیرو های شیعهتلاش سردار سلیمانی برای آزادی حلب با نیرو های شیعهتبعیض و خشونت در مورد دختران مسلمان آمریکاتبعیض و خشونت در مورد دختران مسلمان آمریکااتفاق هایی که در جنگ عربستان و یمن به ضرر عربستان بوداتفاق هایی که در جنگ عربستان و یمن به ضرر عربستان بودعکس افتخار جمان انگلیسی | پسر مانکن داعشیعکس افتخار جمان انگلیسی | پسر مانکن داعشیتغییر جنسیت سرباز آمریکایی; قاتل بن لادن + عکستغییر جنسیت سرباز آمریکایی; قاتل بن لادن + عکسمعشوقه 29 ساله رئیس جمهور بازداشت شد + عکس هامعشوقه 29 ساله رئیس جمهور بازداشت شد + عکس ها

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال