تجهیز 100 چراغ راهنمایی شهر تهران به سیستم صوتی


مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران گفت: چراغ های راهنمایی شهر تهران برای ارتقای ایمنی عبور عابرین به سیستم صوتی مجهز می شوند.

ایلوش وزیری افزود: تصادفات رانندگی بیش از همه عابرین پیاده (خصوصا افراد روشندل، کم توان جسمی و کهنسال) را تهدید می کند لذا در این راستا اقدام به تجهیز چراغ های راهنمایی در تقاطع های شهر تهران شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تاکنون 100 چراغ راهنمایی شهر تهران به آلارم های شنیداری مجهز شده اند و در تلاشیم سایر چراغ های راهنمایی را نیز به این سیستم تجهیز نماییم.

وی خاطرنشان کرد: با نصب این سیستم صوتی براساس زمانبندی چراغهای عابر پیاده سیگنالهای شنیداری مناسب تولید می شود تا عابرین پیاده در زمان مناسب با اطمینان و امنیت کامل از خیابان عبور نمایند.

وزیری اظهار داشت: چراغهای راهنمایی مجهز به سیستم صوتی وظیفه اعلام وضعیت چراغ راهنمایی (سبز، احتیاط و قرمز) را برعهده دارند لذا این صدا به عبور و مرور عابرین پیاده به ویژه افراد روشندل کمک می کند.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران در پایان عنوان کرد: سیستم صوتی چراغهای راهنمایی به صورت خودکار قادر به تشخیص سطح صوت محیط بوده به گونه ای که در ساعات خلوت آلارم های صوتی در پایین ترین سطح پخش می شوند.

 

منبع: خبرخودرو 

 

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال