مراجعه روزانه 7 هزار و 500 دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی


مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با بیان اینکه اکنون سه خط معاینه فنی به تاکسیرانان اختصاص دارد، گفت: با توجه به استقبال تاکسیرانان از دو خط ویژه معاینه فنی مراکز شکوفه و چمران اقدام به اختصاص یک خط معاینه فنی از مرکز الغدیر به تاکسیرانان شد.

سید نواب حسینی منش افزود: تا اطلاع ثانوی این سه خط از مراکز معاینه فنی مذکور در اختیار تاکسیرانان سازمان تاکسیرانی پایتخت خواهد بود.

وی با اشاره به میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی تصریح کرد: از ابتدای آبان ماه سال جاری تاکنون روزانه حدود 7 هزار و 500 مراجعه به مراکز معاینه فنی به ثبت رسیده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در ساعات آغازین روز به دلیل ازدیاد مراجعه به مراکز معاینه فنی با ترافیک جمعیتی مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: مراکز معاینه فنی تا ساعت 24 شب مشغول خدمات رسانی به مراجعین هستند که خوشبختانه موجب کاهش بار ترافیکی در مراکز شده است.

حسینی منش با اشاره به کاهش سن معاینه فنی بیان کرد: لایحه کاهش سن معاینه فنی از 5 سال به 2 سال هنوز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب نرسیده است ولی در صورت تصویب، پس از ارجاع به شورای  نگهبان به کلیه ارگانهای ذیربط ابلاغ خواهد شد.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در پایان اذعان داشت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری هزینه اخذ معاینه فنی در کشور براساس مصوبه هیات وزیران از 11 هزار تومان به 22 هزار تومان افزایش یافت در حالی که هزینه معاینه فنی از سال 90 تاکنون ثابت مانده بود.

 

منبع: خبرخودرو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال