پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون در شبکه شما!!! + عکس


پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون, شبکه شما

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون در شبکه شما!!! + عکس

صدا و سیما اقدام به پخش یک تله فیلم با بازی صدف طاهریان کرد.

تله فیلم «دارکوب» با بازی صدف طاهریان، بازیگر مهاجرت کرده از کشور در شبکه شما به روی آنتن رفت.

این اتفاق در حالی افتاد که تاکنون فیلم و سریال های زیادی به دلیل حضور بازیگرانی که به شبکه GEM پیوسته اند، نمایش داده نشده‌اند.

این اقدام صدا و سیما در پخش فیلمی با بازی طاهریان، تعجب بسیاری از مخاطبان تلویزیون و کاربران فضای مجازی را در پی داشته است.

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون در شبکه شما!!! + عکس

پخش تله فیلم دارکوب با بازی صدف طاهریان

مطالب پیشنهادی

اسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMاسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMحقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدحقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانبازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجربازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجرنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جمنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جمسارا باهنر به جم تی وی gem tv پیوست + عکس و بیوگرافیسارا باهنر به جم تی وی gem tv پیوست + عکس و بیوگرافیاعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویرپاسخ روناک یونسی به حضورش در Gem TV + عکسپاسخ روناک یونسی به حضورش در Gem TV + عکسواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوستهواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوستهرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهتکذیب همکاری صدف طاهریان با GEM TV + تصاویرتکذیب همکاری صدف طاهریان با GEM TV + تصاویرصدف طاهریان به شایعه حضور در GEM پاسخ دادصدف طاهریان به شایعه حضور در GEM پاسخ داد

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال