نرخ اپل آیفون ۷ می شکند


قیمت آیفون ۷ می شکند

سرپرست انجمن دستگاه‌های مخابراتی رابطه ای و وسایل جانبی از وارد شدن مجلسی آیفون ۷ به بازار از روز پنج‌شنبه و شکسته شدن قیمت‌ها گزارش کرد.
جام جم آنلاین: سرپرست انجمن دستگاه‌های مخابراتی رابطه ای و وسایل جانبی از وارد شدن مجلسی آیفون ۷ به بازار از روز پنج‌شنبه و شکسته شدن قیمت‌ها گزارش کرد.
غلامحسین کریمی در گفت‌وگو با جام جم آنلاین وارد شدن گوشی‌های آیفون ۷ را در روزهای آتی موجب کاهش عطش بازار و شکستن قیمت‌ها آگاهی داشت و بیان داشت: گوشی‌های آیفون ۷ که هم اکنون در بازار حضور دارد، همه قاچاق است اما گوشی‌هایی که توسط ۶-۷ شرکت وارد شده است و طی امروز و فردا به صورت مجلسی از گمرکات کشور ترخیص خواهد شد دارای گارانتی قرار می داری و ثبت کد IMEI در شبکه گمرک و سازمان صنعت و معدن است.
تصویر و عکس نرخ آیفون 7 می شکند
او اضافه کرد: پیش از این نیز زمانی از گوشی آیفون ۷ پرده برداری شد، به مردمان اطلاع‌رسانی کردیم که این گوشی‌ها را که از مجاری غیر مجلسی وارد کشور شده است، تهیه کرد نکنند تا در موضوع گارانتی و سایر نکات به معضل نخورند.

کریمی با تاکید بر اینکه هیچ یک از شرکت‌های نکته تایید وزارت صنعت و معدن برای واردات آیفون نمایندگی مجلسی اپل نیستند، نقل کرد: شرکت اپل سیاست‌های خودش را برای دادن نمایندگی دارد و بیشتر فروشگاه‌های آیفون در خیلی از کشورها که بنام اپ استور فعال هستند، خدمات شرکت اپل را ارائه می‌دهند.

او توضیح داد: در کشور تا به امروز ۱۷ شرکت، اجازه واردات گوشی آیفون (اپل) به کشور را کسب کرده‌اند که این شرکت‌ها به صورت حقوقی بوده و شخص واقعی در واردات این تولید دخالت ندارند. شرکت‌هایی که در کشور برای واردات گوشی آیفون تعیین شده‌اند، در واقع تهیه کرد غیر مستقیم انجام می‌دهند و با ضمانت خود به مردمان گارانتی ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه گارانتی که شرکت‌های جایز برای واردات مجلسی ارائه می‌دهند ۱۸ ماهه است، نقل کرد: این شرکت‌ها موظف هستند سرویس و خدمات عالی ای را به مردمان پیشنهاد کنند و چنانچه تخلفی نگاه شود، انجمن به آن رسیدگی می‌کند.

کریمی از مردمان تقاضا کرد که حتما از مغازه‌های دارای پروانه به فروش رسان این تولید را خریداری و از گارانتی این تولید اطمینان حاصل کنند و این امر را مد نظر گرفته باشند که موبایل‌های همراه دارای شناسه بوده و با ارسال کد ۱۵ رقمی می‌توانند از تندرست این تولید اطمینان حاصل کنند.

سرپرست انجمن دستگاه‌های مخابراتی رابطه ای و وسایل جانبی به مردمان نسبت به حضور یک سری از گارانتی‌های تقلبی اخطار داد و نقل کرد: یک سری از فروشندگان گارانتی بنام اینتل ارائه می‌دهند که این گارانتی به صورت قاچاق می‌آید و اصلا نکته قبول نیست و گارانتی قاچاق محسوب می‌شود. انجمن با متقلبین به شدت در این زمینه برخورد می‌کند و تاپایان سال امیدواریم آنها را از بازار جمع کنیم.

*براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: ارژنگ ک.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا با ما مورز اين کينه داری
««« »»»
که حق صحبت ديرينه داری

نرخ اپل آیفون ۷ می شکند

TT / 98 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات