مردم خودروهای خودران را آزار می دهند


مردم اتومبیل های خودران را اذیت می کنند

«ولوو» (Volvo) از جمله شرکت‌هایی به حساب می‌آید که روی ساخت اتومبیل خودران کار می‌کند. این شرکت قصد دارد نخستین اتومبیل خودران خودش را از سال ۲۰۱۸ در لندن امتحان کند.
نشریه دیجی کالا – مجید نوردوست: «ولوو» (Volvo) از جمله شرکت‌هایی به حساب می‌آید که روی ساخت اتومبیل خودران کار می‌کند. این شرکت قصد دارد نخستین اتومبیل خودران خودش را از سال ۲۰۱۸ در لندن امتحان کند؛ اما این شرکت نقل کرده که اتومبیل خودران آن‌ها از نگاه ظاهری هیچ فرقی با اتومبیل‌های متداولی ندارد و روی آن هیچ نشانه یا نوشته‌ای که نقل بکنید اتومبیل خودران، نگاه کرده نمی‌شود.
عکس مردمان خودروهای خودران را آزار میدهند
ولوو علت این کار را عکس العمل مردمان و سایر رانندگان به اتومبیل‌های خودران اعلام کرد. ولوو می‌گوید عکس العمل مردمان وقتی که می‌بینند با یک اتومبیل خودران طرف هستند، فرق می‌کند. به همین علت بر آن شده شد که هیچ اسمی روی این تولید نگاشته نشود تا قادر باش آن را در شرایط کاملا برابر با سایر خودروها امتحان کرد.

«ایریک کولینگ» (Erik Coelinkgh) رئیس دیزاین این اتومبیل می‌گوید:” وقتی که مردمان مشاهده می‌کنند که با یک اتومبیل خودران روبه‌رو هستند، سعی می‌کنند این خودرو را به درگیری بکشند و به همین علت در مسیر حرکت آن‌ها معضل به حضور بیاورند یا مانع حرکت آن‌ها شوند. در واقع مردمان این خودروها را اذیت می‌کنند. حالا با سعی می‌کنیم که کمترین توجه را به اتومبیل خودمان جلب کنیم.”

البته اگه کسی خیلی به این ماشین دقت دارد، متوجه خودران بودن آن می‌شود. به هر حال یکسری گجت و تجهیزات ویژه روی آن قرار گرفته که روی سایر اتومبیل‌ها نگاه کرده نمی‌شوند.

—با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز—

تهیه از : رامين ژ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

لذت داغ غمت بر دل ما باد حرام
««« »»»
اگر از جور غم عشق تو دادی طلبيم

مردم خودروهای خودران را آزار می دهند

TT / 57 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال