معضلات بلوتوث شرکت گوگل پیکسل صدای دادخواهی کاربران را در آورد


مشکلات بلوتوث گوگل پیکسل صدای اعتراض کاربران را در آورد

تصویر و عکس معضلات بلوتوث گوگل پیکسل صدای دادخواهی کاربران را در آورد

درفش دار گوگل، پیکسل با تمام خصوصیتهای برش مشکلاتی نیز دارد که یکی از این معضلات نبود برقراری رابطه از طریق بلوتوث با دستگاه های دیگر است.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، پیکسل، گوشی هوشمند ستایش شده این روزها دارای خصوصیتهای بسیار خوبی نظیر، دوربین مرغوب و اندروید ۷٫۱ نوقا است ولی با این حال مشکلاتی در برقراری رابطه از طریق بلوتوث دارد. گزارشاتی مبنی بر نبود برقراری رابطه پیکسل با بلوتوث برخی دستگاه ها، شبیه به ماشین ارائه شده است که کاربران در این نکته شکایت هایی داشته اند.

هنوز علت دقیق این مشکل معلوم نشده است و هنوز جزئیاتی از این مسئله چک نشده است ولی عده ای از کارشناسان این مشکل را از گوشی های هوشمند پیکسل و پیکسل XL آگاهی داشته اند و این مسئله را به مشکل نرم افزاری اندروید ۷٫۱ نوقا مرتبط کرده اند. هنوز گزارش های زیادی از این نکته به گوگل خبر داده نشده است و خوشبختانه گوگل با تشکیل تیم بازرسی به حل مشکل کاربران توجه کرده است. پیکسل در برقراری رابطه با سایر دستگاه ها معضلی ندارد بلکه این مشکل قطع رابطه در ضمن اتصال پیکسل به سیستم هایی دیگر رخ می دهد.

همانگونه که اشاره شد این مسئله به مشکلاتی در اندروید نوقا رابطه دارد و به همین علت این مسئله علاوه بر پیکسل امکان می دارد در برخی دستگاه ها با اندروید نوقا نیز اتفاق بیفتد. از جمله دستگاه های اندروید نوقا ۷٫۱ که تا به حال با این مسئله روبه رو شده اند می شود به نکسوس ۵X و نکسوس ۶P اشاره کرد. بیشتر گزارش‌های مبنی بر این نبود اتصال، از نبود برقراری اتصال دستگاه ها با ماشین خبر داده شده است.

*******************

مسئول متن : فراز م.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اشک خونين بنمودم به طبيبان گفتند
««« »»»
درد عشق است و جگرسوز دوايی دارد

معضلات بلوتوث شرکت گوگل پیکسل صدای دادخواهی کاربران را در آورد

TT / 63 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال