مشت معلم، دانش‌ آموز را روانه بیمارستان کرد!


مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط معلم در یکی از هنرستان‌های این استان خبر داد.

 تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط معلم در فارس

حمیدرضا شعبانی، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس درباره خبر منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی در یکی از هنرستان‌های استان، گفت: پنج دانش آموز بعد از اتمام کلاس ورزش با تاخیر وارد کلاس شدند که این مساله موجب ناراحتی معلم و بروز رفتاری غیر قابل توجیه شد.
 
وی افزود: متاسفانه معلم با مشت به سینه یکی از دانش آموزان به‌ نام میلاد زارع ضربه وارد می‌کند که متاسفانه این امر منجر به بی‌حالی و انتقال وی به بیمارستان می‌شود و پس از اتمام مراحل درمانی همان روز از بیمارستان مرخص می‌شود.
 
شعبانی در پاسخ به این سوال مبنی براینکه آیا ضربه معلم منجر به بروز آسیب جدی در دانش آموز شده است، عنوان کرد: خوشبختانه نتایج بررسی‌های پزشکی نشان داد آسیبی به وی وارد نشده است.
 
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه مدیر و مشاور تحصیلی مدرسه پیگیر مراحل درمانی این دانش آموز هستند، خاطرنشان کرد: پرونده تخلف این معلم به کمیته تخلفات اداری ارجاع داده می‌شود.
 
منبع: آنا
 
 [ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات