جبهه وسیعی را علیه دشمنان گشودیم و تمرکزشان در خصوص ایران را برهم زدیم


جبهه وسیعی را علیه دشمنان گشودیم و تمرکزشان در خصوص ایران را برهم زدیم

خبرگزاری فارس: جبهه وسیعی را علیه دشمنان باز کردیم و تمرکزشان در خصوص کشورمان را برهم زدیم

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان این که در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ اسلام و کشورمان و روند تحولات عمیق در جهان قرار داریم و این زمان برای ما بسیار زندگی ای است گفت: جبهه وسیعی را علیه دشمنان باز کردیم و تمرکزشان بر کشورمان را برهم زدیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در تجمع دانشجویان دانشگاه شریف که به عالیت سالروز ۱۳ برج آبان و روز استکبارستیزی برپا شد گفت: در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ اسلام و کشورمان و روند تحولات عمیق در جهان قرار داریم و این زمان برای ما بسیار زندگی ای است.

وی با بیان این که درک حقایق این دوره برای ناوبری سیاسی جامعه ما اهمیت زیادی دارد بیان داشت: امروز بر فراز جامع ترین تقابل راهبردی نظام سلطه و انقلاب اسلامی هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: امروز قادر بوده ایم بازدارندگی را در حوزه عمل ارتشی با دشمنان برقرار کنیم یعنی اتخاذ پذیری گزینه های ارتشی را باطل کنیم.

سردار سلامی با بیان این که ما جبهه وسیعی را علیه دشمنان باز کرده ایم و تمرکز آنها بر کشورمان را برهم زده ایم تصریح کرد:دشمن دچار تفرقه است و سیاست های او متوقف شده است.

وی با تاکید بر این که دشمن دچار ابهام در انتخاب راهبردهاست گفت: ایالات متحده از پس از نبرد بین المللی دوم تا امروز هشتاد کودتا و مداخله ارتشی را در جهان به انجام رسانده است اما دربرابر انقلاب اسلامی هیچ پیروزی گیراای نداشته اند.

جانشین فرمانده کل سپاه هدف دشمن را تشکیل خاورمیانه تازه آگاهی داشت که با شکست بزرگ مواجه شد.

سردار سلامی ادامه داد: همه راهبردهای ایالات متحده علیه کشورمان مقیاس بین المللی داشت اما در همه آنها شکست خوردند.

وی بیان داشت: ما قادر بوده ایم الگوهای رفیقی و دشمنی ساخته ایالات متحده در ناحیه را برهم بزنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: تمام مناطقی که امروز در آن شعله های بیداری اسلامی پدیدار شده و میدان جهاد علیه استکبار شده است، وقتی مکان آسایش استکبار بود.

سردار سلامی با بیان این که نبرد ما با ایالات متحده بر سر شعاع اثر و ارایه مدل است گفت: در کشور سوریه مجوز ندادیم سیاست آمریکایی ها اعمال شود، در کشور عراق از فرصت های به وجود آمده توسط ایالات متحده برای ایجاد و شکل دهی به حکومتی که انقلاب در آن نقش داشته باشد بهره بردیم و در لبنان سد استواری دربرابر رژیم صهیونیستی به وجود آمده است و ما امروز تا شرق مدیترانه و باب المندب رفته ایم.

وی گفت: اگه قادر بودیم موشک بالستیک را دربرابر شناور متحرک نقطه زن کنیم یک اعجاز بود.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در نخستین تست کامیاب این موشک در جوار شاگردان و همرزمان شهید طهرانی مقدم بودم، وقتی پهپادهای ما در عمق سه هزار کیلومتری عملیات ارتشی انجام داد و تصاویر را به صورت آن لاین اعزام کرد، نشان از توان ما در این حوزه است.

سردار سلامی اضافه کرد: دشمنی که امروز درمقابل خود می نگاه کنیم به شدت رو به زوال است و آمریکایی ها توان مدیریت سیاسی تحولات را ندارند.

وی به رای گیری روز پیش در لبنان اشاره کرد و گفت: عاقبت اراده حزب الله برای تعیین ریاست جمهوری در لبنان به کرسی نشست و امروز محیط تنفس ایالات متحده در ناحیه تنگ شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما امروز در حال نبرد هستیم و به همان اندازه که این نبرد بزرگ و تاثیرگزار است به همان اندازه هم احساس نمی شود.

سردار سلامی تصریح کرد: در نبرد بی طرفی یک گزینه نیست و ایالات متحده درپی تسخیر ذهن ها و قلب های جوانان کشورمان است.

وی بیان داشت: همه شرایط ضروری را برای مبدل شدن به یک توانایی بین المللی فایق داریم.

جانشین فرمانده کل سپاه خلال اخطار به دانشجویان در خصوص تهاجمات فرهنگی دشمن به راهپیمایی ۱۳ برج آبان اشاره کرد و گفت: کارشناسان و عوامل غربی که به کشورمان آمده بودند، نقل میکردند جوانان کشورمان انقلابی نیستند اما باید شور و شادمانی را در راهپیمایی های نظیر ۱۳ برج آبان بینند و متوجه شوند که محاسباتشان شبیه به پیوسته اشتباه است.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد —

نگارنده : روشنك و.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز روی دوست مرا چون گل مراد شکفت
««« »»»
حواله سر دشمن به سنگ خاره کنم

جبهه وسیعی را علیه دشمنان گشودیم و تمرکزشان در خصوص ایران را برهم زدیم

TT / 161 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال