نشست های جوان انقلابی را در سراسر کشور برگزار می کنیم


نشست های جوان انقلابی را در سراسر کشور برگزار می کنیم

خبرگزاری فارس: نشست‌های جوان انقلابی را در سر تا سر کشور برگزار می‌کنیم

مسئول سازمان بسیج دانشجویی، نقل کرد: نشست‌های جوان انقلابی را در سر تا سر کشور برگزار می‌کنیم.

داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به اجتماع انقلابیون جوان،‌ تصریح کرد: امروز این اجتماع را در حسینیه جماران برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: بنا داریم این نشست‌ها را در سر تا سر کشور به انجام رسانیم خلال پاسداشت همه زحمات نسل نخست انقلاب تحقق اهداف کامل انقلاب را مأموریت خود می‌دانیم.

گودرزی اظهار داشت: اعتقاد داریم ظرفیت‌هایی که دربرابر نسل جوان کشور قرار دارد پیش‌روی ما است و فقط با روحیه مجاهدت انقلابی می‌توان از تحدید ها گذر کنیم. انقلاب یک حرکت تدریجی است و همواره خود را در حال تحقق حرکت می‌دانیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی نقل کرد: پس از این نشست‌ها و در جوار آن باید اقدامات را به انجام رسانیم، پیگیری و مجادله با فساد و مشکلات اجتماعی و مطالبه‌گری‌های جدی از دست اندرکاران را در دستور کار داریم. در این نشست‌ها همه اقشار جوان وجود دارند و امیدواریم جبهه جوان انقلابی را تشکیل دهیم.

**************************************

نگارنده : رامين ژ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هزار عقل و ادب داشتم من ای خواجه
««« »»»
کنون که مست خرابم صلاح بی‌ادبيست

نشست های جوان انقلابی را در سراسر کشور برگزار می کنیم

TT / 38 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال