رد پای پول کثیف تا پشت در فراکسیون امید


گروه سیاسی-رجانیوز: محمد ایمانی فعال سیاسی و  عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان طی یادداشتی در کانال شخصی خود نوشت:
 
1-پارسایی سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به نشست این فراکسیون ،از حمایت کپارچه  نسبت به 3 وزیر پیشنهادی خبر داد. 
 
2-روزنامه اصلاح طلب "آرمان " در صفحه اول خود و ذیل تیتر " برخی با  پول و  رانت وارد لیست امید شدند " ،نوشت: ورود با رانت و پول به لیست امید؛ این خبر توسط الهه کولایی عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان اعلام شد؛ خبری که اگر در کشورهای دیگر منتشر می‌شد، بلافاصله موجی از استعفا از فعالیت سیاسی و عذرخواهی را با خود به همراه داشت، اما اکنون در عرصه سیاسی ما خبری از این دست نیست. جالب آنکه که کولایی یکی از تصمیم‌گیران  لیست امید در تهران بوده است".
 
3-حسینعلی امیری  معاون پارلمانی رئیس جمهور 29 تیر 95 گفت : " نباید از جهت مجلس برای رئیس جمهور و وزرا دغدغه ایجاد شود. سؤالات بی‌جانمایندگان نباید موجب سلب آرامش آنان شود. فقط_صدای دولت و رئیس جمهور باید در مجلس شنیده شود".
 
4-برخی اعضای فراکسون امید ، ابتدا #فساد 8 هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان را برجسته  کردند اما بعد از آن که معلوم شد ماجرا زیر سر رفقای خودشان ( امثال غندالی ) است، ناگهان فتیله را پایین کشیدند و بحث را عوض کردند. حالا هم هیچ سوالی از دولت ندارند! نه خانی آمده و نه خانی رفته! به وزیر پیشنهادی رای می دهند و تمام! خیرش را ببینید!
 
 5-الانش را نمی دانم اما وزیر کشور قبل از انتخابات مجلس دهم درباره نقش پول های کثیف در انتخابات هشدار می داد.
 
 6-لطیفه خنکی است نگرانی جماعت آلوده به پول و رانت درباره نظارت شورای نگهبان و استقلال شان نمایندگی!
 

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال