زن جوان ایرانی مقیم امریکا چرا کشته شد؟


در پی آزمایش گلوله‌های شلیک شده از اسلحه «مورگان» فاش شد این مرد امریکایی پس از کشتن میترا با همان اسلحه دست به خودکشی زده است.
جسد «میترا» روز شنبه اول آبان در دفتر شرکت بیمه‌ای واقع در ایالت «اورگان» توسط نیروهای پلیس در حالی پیدا شد که هنگام کار با شلیک چند گلوله کشته شده بود. این در حالی است که ساعاتی بعد مردی 51 ساله به نام «مورگان» هم که از همکاران «میترا» بوده در نزدیکی ساختمان شرکت بیمه و در مقابل چشمان افسران پلیس و در داخل خودرویش دست به خودکشی زد.
بدین ترتیب تحقیقات جنایی در رابطه با ماجرای قتل و خودکشی این زن و مرد آغاز شد و نخستین اطلاعات به دست آمده روشن کرد که «میترا» با «مورگان» همکار بوده و آنها یکدیگر را می‌شناختند و رفت و آمد خانوادگی هم داشته‌اند.
اکنون با گذشت 10 روز از این ماجرا کارآگاهان پلیس اعلام کردند اسلحه‌ای که «مورگان» با آن خود را کشته همان اسلحه‌ای است که «میترا» با آن به قتل رسیده است. پس از کشف این رابطه فرضیه کشته شدن «میترا» به دست «مورگان» قوت گرفته است اما هنوز انگیزه‌ اصلی قتل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
«میترا» کتابدار سابق دانشگاه تهران بود که چند سال قبل به همراه همسر و دختر 8 ساله‌اش به امریکا رفته و در پورتلند زندگی می‌کردند. به گفته دوستان میترا او برای کسب درآمد بیشتر، روزهای تعطیل هفته نیز شیفت کاری گرفته بود تا بتواند شرایط زندگی‌اش را بهبود بخشد. به همین خاطر هم روز حادثه «میترا» در محل کارش تنها بود و قاتل توانسته بود وارد ساختمان شرکت بیمه شود و با چند گلوله پیاپی او را بکشد.

اکنون کارآگاهان بر این باورند که مورگان پس از قتل میترا دچار عذاب وجدان شده و خود را کشته است. اما هنوز انگیزه این جنایت فاش نشده است.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال