سخنان احساسی نماینده اصلاح طلب تهران در حمایت از دانش آشتیانی


سخنان احساسی نماینده اصلاح طلب تهران در حمایت از دانش آشتیانی

نماینده اصلاح‌طلب مردمان تهران بزرگ در جریان رای اعتماد به دانش آشتیانی، سخنانی عاطفی ابراز کرد.

تصویر و عکس   سخنان عاطفی نماینده اصلاح طلب تهران بزرگ در پشتیبانی از دانش آشتیانی

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد «پویا»، حجت الاسلام مهدی شیخ نماینده اصلاح طلب مردمان تهران بزرگ در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۱ آبان ماه) پارلمان در موافقت با وزیر توصیه ای تعلیم و پرورش -که خود این سخنان را عاطفی خواند-، بیان کرد: ما تا کی می خواهیم به این روند بی اخلاقی در سیاست کشور ادامه دهیم؟

وی افزود: فردی وارد سیاست ما شد و سالها نیروها را به جان هم انداخت. با پشت پا زدن به اخلاق، تخصص و نظارت مجلس بر دولت نیروها را هدر داد، به کجا می رویم؟ این فرد مجددا خواست وارد عرصه سیاست شود، رهبر انقلاب اسلامی هوشیارانه تذکر دادند که مجدداً نباید جامعه به محیط دوقطبی برگردد. به چه دلیل می خواهیم فضا را دو قطبی کنیم؟

شیخ ادامه داد: افرادی که پشت تریبون قرار گرفتند، چه موافق و چه مخالف آیا واقعا کافر و ضد ولایت فقیه هستند؟ آیا واقعا ما کافر و ضد ولایت هستیم؟ این چه ادبیاتی است و چه ضد اخلاقی گریه کن است؟ تا کی می خواهیم به این روش ادامه دهیم؟ آیا واقعا این نفاق نیست؟

نماینده تهران بزرگ در مجلس با سبک این پرسش که آیا واقعا این انشقاق میان نیروهای انقلاب نیست، بیان کرد: با تهمت زدن ، انگ زدن به نیروهای وفادار انقلاب و کسانی که عمر و هستی شان را در راه نظام مقدس ایران قرار داده اند به چه دلیل باید تهمت نفاق و جاسوسی بزنیم؟ آیا واقعا این روش دوست داشته ای است و با اسلام سازگار است؟

وی با بیان این که قرار بود به اخلاق رای دهیم، انقلاب ما انقلاب ارزشها و انسانیت بود نقل کرد: آیا واقعا این اخلاق، ارزش و انسانیت است؟

شیخ افزود: آیا واقعا این راهکار ها با قرآن کریم سازگار است که به اختلافات دربین خودمان دامن بزنیم؟ روزی که دشمن در ما رخنه کرد و تفرقه انداخت آیا واقعا باید در آتش تفرقه بدمیم؟

نماینده مردمان تهران بزرگ در مجلس تصریح کرد: در پیشگاه خداوند شهادت می دهم که اگه لحظه ای احساس کنم هر وزیر و یا شهروندی می خواهد مقابل جریان انقلاب بایستد نخستین نفر با آن برخورد می کنم، من عمرم را در این راه قرار داده ام.

وی یادآوری کرد: تا کی می خواهیم هر کس که تزویر و ادعایش بیشتر است خودش را انقلابی نمایان کند و هر کس که خضوع دارد، ضد انقلاب باشد؟

شیخ تصریح کرد: ما باید سیاستی اخلاقمدارانه و انسانمدارانه در اداره جامعه در پیش بگیریم، این به نفع کشور است.

وی در خاتمه از نمایندگان مجلس به خاطر این که سخنانش عاطفی شده، عذرخواهی کرد و نقل کرد: این ها «عقده های در گلو» بود که می درخواستم مطرح شود.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد***

نگارنده: شيدا ز.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست
««« »»»
تا ديد محتسب که سبو می‌کشد به دوش

سخنان احساسی نماینده اصلاح طلب تهران در حمایت از دانش آشتیانی

TT / 105 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات