بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به جلسه عصر مجلس موکول شد


بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به جلسه عصر مجلس موکول شد

نشست نوبت صبح مجلس برای رسیدگی به صلاحیت ۳ وزیر توصیه ای به انتها رسید و مقرر شد این نشست از ساعت ۱۳ امروز ادامه کشف کند.

تصویر و عکس   بررسی صلاحیت وزرای توصیه ای به نشست عصر مجلس موکول شد

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد «پویا»، نشست علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی که برای بررسی صلاحیت و برنامه های سیدرضا صالحی امیری وزیر توصیه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود پادشاه ای فر وزیر توصیه ای ورزش و جوانان و فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر توصیه ای تعلیم و پرورش شروع شده بود، دقایقی پیش به انتها رسید.

علی لاریجانی سرپرست نهاد قانون قرار دهی ایران در حالی زنگ انتها نشست علنی صبح امروز را به صدا درآورد که تنها صلاحیت وزیر توصیه ای تعلیم و پرورش مطالعه شد و بررسی برنامه های دو وزیر توصیه ای به نشست عصر امروز موکول شد.

علی لاریجانی سرپرست مجلس با اظهار این که براساس آیین نامه داخلی مجلس نشست رای اعتماد به وزرای توصیه ای باید همیشه باشد، از نمایتدگان درخواست نگاه خود را برای دوشیفته کردن نشست یا ادامه نشست صبح اعلام کنند.

بهارستان نشینان نیز با ۱۸۳ رای موافق، ۳۶ رای مخالف و ۲ رای ممتنع اعلام کردند که نشست علنی صبح به انتها برسد و ادامه بررسی صلاحیت وزرا به نشست عصر موکول شود.

بنابراین نشست نوبت عصر مجلس ساعت ۱۳ امروز در صحن بهارستان به انجام رسانده میشود.

_______________________________

تهیه و تدوین : رامتين م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو حافظ همه شب ناله و زاری کرديم
««« »»»
کای دريغا به وداعش نرسيديم و برفت

بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به جلسه عصر مجلس موکول شد

TT / 65 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات