بند عجیب در قرارداد بازیکن استقلال/ هر ۱۰ پاس گل ۵۰۰ میلیون اضافهبه گزارش خبرنگار مهر، بعد از آنکه خبر جدایی کاوه رضایی از استقلال منتشر و تاکید شد که وی براساس بندی در قراردادش می تواند از جمع آبی پوشان جدا شود، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با مس کرمان پرده از راز جدیدی در باشگاه آبی تهران برداشت.

سرمربی استقلال که قصد داشت ماجرای جدایی کاوه رضایی را توجیه کند خواسته یا ناخواسته رازی را فاش کرد که مشخص شد علاوه بر کاوه رضایی ۹ بازیکن دیگر این تیم به خاطر بندهایی که در قراردادشان وجود دارد می توانند از استقلال جدا شوند.

هرچند علیرضا منصوریان در فاصله کوتاهی پس از این مصاحبه تلاش کرد با توضیحات تکمیلی ماجرا را جمع و جور کند اما مشخص شد که در بستن قرارداد با بازیکنان استقلال بیشتر طرف بازیکنان گرفته شده تا باشگاه. ضمن اینکه امتیازاتی به بازیکنان داده شده که به نوعی سوار بر باشگاه هستند و هر زمان بخواهند می توانند بروند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد در یکی از قراردادهای این بازیکنان بند عجیب دیگری وجود دارد. براین اساس در قرارداد یک بازیکن گرانقیمت که از او به عنوان شاه ماهی فصل نقل و انتقالات هم یاد شده بود، آمده در صورتی که وی بتواند ۱۰ پاس گل بدهد مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به قراردادش اضافه خواهد شد.

براساس این بند اگر این بازیکن در طول فصل ۹ پاس گل بدهد مبلغی به او تعلق نمی گیرد اما اگر این تعداد با ۱۰ پاس گل برسد مبلغ فوق به قراردادش اضافه خواهد شد. البته این بازیکن در حالی که ۱۰ هفته از رقابت های لیگ برتر گذشته هنوز یک پاس گل هم نداده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال