آخرین خبر از وضعیت نوزاد ۴ ماهه ضربه مغزی شده


به گزارش صبحانه،مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: نوزاد 4 ماهه اصفهانی که از سوی پدرش ضربه مغزی شده است پس از بهبودی کامل، به یکی از شیرخوارگاه های اصفهان منتقل خواهد شد.
 
سعید صادقی گفت: نوزاد 4 ماهه اصفهانی پس از ضربه مغزی شدن از سوی پدرش به بیمارستان امام حسین (ع) اصفهان منتقل شد.

وی افزود: این نوزاد پس از بهبودی کامل به یکی از شیرخوارگاه های استان اصفهان واگذار خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اقدامات پزشکی صورت گرفته به روی نوزاد 4 ماهه اصفهانی به منظور بهبود وضعیت او خاطرنشان کرد: تا به حال 2 بار خون لخته شده در اطراف مغز نوزاد خارج شده و اگر این کار در مرحله سوم نیز انجام شود وی دیگر نیاز به عمل جراحی نخواهد داشت.

صادقی از استقرار نیروهای اورژانس اجتماعی استان اصفهان در بیمارستان امام حسین (ع) خبرداد و اظهارکرد: هم اکنون تیمی متشکل از اورژانس اجتماعی و معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی در بیمارستان امام حسین (ع) اصفهان مستقر بوده و مسائل مرتبط با این نوزاد را پیگیری می کنند.

وی با تاکید بر وضعیت وخیم نوزاد 4 ماهه زمان انتقال به بیمارستان تصریح کرد: زمانی که نوزاد 4 ماهه از سوی والدینش به بیمارستان منتقل شد وضعیت وی کاملا وخیم بود اما طی چند روز گذشته شاهد بهبود شرایط این نوزاد هستیم.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان ادامه داد: در رابطه با زمان ترخیص این نوزاد از بیمارستان پزشکان هنوز نظر قطعی نداده اند و منتظر تایید نهایی پزشکان هستیم.

صادقی با بیان اینکه " نام اصلی کودک به این خاطر که ردی از پدر و مادر وی یافت شود، اعلام نشده است"، گفت: درخواست ما از رسانه ها این است که برای انتشار اخبار مرتبط با این کودک از اسم مستعار استفاده کرده تا ما بتوانیم خانواده وی را شناسایی کنیم.

منبع :میزان

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال