سرپرست جهاد دانشگاهی واحد بزرگ شهر تهران: طرح جامع ترقی گردوی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی است


رئیس جهاد دانشگاهی واحد تهران: طرح جامع توسعه گردوی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی است

تصویر و عکس سرپرست جهاد دانشگاهی واحد تهران بزرگ:		سبک جامع توسعه گردوی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی است
سیناپرس: سرپرست جهاد دانشگاهی واحد تهران بزرگ با بیان این که تولید نهال گردوی پیوندی یکی از موضوعات محوری در حوزه کشاورزی است، یاد آوری کرد: پتانسیل زیادی برای بهره‌برداری ملی از این سبک حضور دارد.

دکتر احمد شریفی‎زاده در حاشیه بازدید دکتر طیبی سرپرست جهاد دانشگاهی کشور از مزرعه تحقیقاتی سازمان جهاد دانشگاهی تهران بزرگ در البرز،  بیان کرد: تولید نهال گردوی پیوندی یکی از موضوعات محوری در حوزه کشاورزی است.

شریفی زاده با بیان این که پتانسیل زیادی برای بهره‌برداری ملی از سبک جامعه توسعه گردو حضور دارد، تصریح کرد: از همین رو ضروری است تا این بحث در سطح ملی پیگیری شود.

وی در ادامه با تاکید بر انطباق این سبک با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اعلام کرد: تولید نهال گردو پیوندی هم می‌تواند اشتغال زیادی را درپی باشد و هم می‌تواند به عنوان نمادی برای تبدیل دانش به ثروت مطرح شود.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد تهران بزرگ با اشاره به فناور محور بودن این سبک، یاد آوری کرد: سبک توسعه گردوی کشور در جوار این که می‌تواند به عنوان یک الگوی عالی در کشاورزی باشد، امکان تقویت واحدهای جهاد دانشگاهی که هنوز به حوزه تحقیق وارد شدن نکرده‌اند را نیز در اختیار این واحدها قرار می‌دهد.

وی به رابطه خوب جهاد دانشگاهی با دولت و مجلس اشاره کرد و یادآور شد: تاکید ما بر این است که رابطه ما با استانداری‌های کشور از طریق واحدهای استانی جهاد دانشگاهی صورت گیرد که در این راستا چندین تفاهم نامه نیز به عاقبت رسیده است.

شریفی زاده در انتها اعلام کرد: در هر حال اجرای این سبک هم برای جهاد دانشگاهی و هم برای کشور دارای ارزش اضافه کرده خواهد بود.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد****

نگارش از: شايسته د.

طبیعت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نگويم از من بی‌دل به سهو کردی ياد
««« »»»
که در حساب خرد نيست سهو بر قلمت

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد بزرگ شهر تهران: طرح جامع ترقی گردوی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی است

TT / 59 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال