کمدی؛ برگزیده تاریخ معاصر انتشار داده شد


طنز؛ خلاصه تاریخ معاصر منتشر شد

پوریا عالمی در نشریه شرق نگاشت:

الان محیط مملکت طوری شده که آدم دیگر طوریش نمی‌‌شود؛ مثلا اگه فردا بشنوید پوریا عالمی هم هزار میلیارد اختلاس کرد، تعجب نخواهید کرد یا اگه بشنوید عالمی پا شده رفته جم و قرار است سریال عشقی بازی کند، یا عالمی رفته بغل سلین دیون، همسایه‌شان بشود یا عالمی پول‌شویی کرده یا عالمی رفته در کمپ اصولگراها و نقل کرده اصلاحات را باید از اینجا آغاز کرد! یا بشنوید عالمی یکهو دکتر شده و جدیدا وضعیت کارشناسی یافته و گفت و گو هم می‌کند یا بشنوید عالمی چون آدم خوبی بوده بخشی از بودجه را به‌خوبی خورده یا بشنوید عالمی بعدازظهر در تلویزیون برنامه اجتماعی- سیاسی اجرا می‌کند و صبح‌ها در نشریات مستقل طبخ کن روشنفکری می‌گیرد.

یا چون ذخیره کشور بوده از دولت حقوق ٤٠، ٥٠ میلیونی می‌گرفته، یا چه می‌دانم اگه بشنوید عالمی شده مشاور احمدی‌نژاد یا…، اصلا تعجب نخواهید کرد چون الان دوره‌ای است که همه می‌توانند به همه مشورت بدهند، حتی نگاه شده اساتیدی که هم‌زمان به چندنفر با هم مشورت سیاسی ۳۶۰درجه‌ای داده‌اند درحالی‌که مواضع آنان ۱۸۰ درجه با هم تفاوت کرده… بله، اوضاع پیچیده شده است؛ یعنی اگه شما الان بشنوی من کلاس برگزار می‌کنم، تعجب نخواهی کرد، اگه هم بشنوی عالمی رفته خارج و برای این که بودجه بگیرد یک سایت زده، باز هم تعجب نخواهید کرد، فرداش هم بشنوید عالمی برگشته و دارد یک فیلم نبردی می‌سازد، باز هم تعجب نخواهید کرد، اگه بشنوید عالمی در ولنتاین خرس سرخ هدیه داده، تعجب نخواهید کرد و زمانی بفهمید عالمی برای چهارشنبه‌سوری خودش را کشته و دوتا چنار ولیعصر را قطع کرده، نه از قطع چنارها تعجب خواهید کرد، نه از خودکشی بابت چهارشنبه‌سوری. و اگه هم بشنوید عالمی همراه خیل عظیم اندیشمندان دویده به سمت مقبره کوروش، باز هم تعجب نخواهید کرد، برگزیده الان زمانه یک‌طوری شده که آدم طوریش نمی‌شود.

امکان می دارد شما تا پایان این ستون آمده باشید تا نگاه بکنید عالمی چه نتیجه‌ای از این روده‌درازی خواهد گرفت؛ منتها عالمی هیچ نتیجه‌ای نمی‌‌گیرد و شما هم خیالی‌تان نیست چون دیگر هر کسی هرطور باشد، هیچ‌کس طوریش نمی‌شود؛ و این برگزیده تاریخ معاصر است.

****************

تهیه شده توسط: شهزاد خ.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

داور دين شاه شجاع آن که کرد
««« »»»
روح قدس حلقه امرش به گوش

کمدی؛ برگزیده تاریخ معاصر انتشار داده شد

TT / 40 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال