علی مطهری: راه پاسداری از اسلام، ممانعت از ابراز عقیده دیگران نیست


زیتون– نایب رییس دوم مجلس گفت راه «حفظ اعتقادات اسلامی» این نیست که «نگذاریم دیگران حرف‌های خود را بزنند.» او اضافه کرد این «تصور» که با ممانعت از «ابراز عقیده دیگران» می‌توان «از دین و اسلام پاسداری کرد، تصور کاملا اشتباهی است.»
علی مطهری در همایش «تحقق آرمان‌های انقلاب با تمرکز بر عدالت و آزادی» در همدان «فدا کردن عدالت و آزادی پای مصلحت» را «از بزرگ‌ترین مشکلات امروز» توصیف کرد.علی مطهری: راه پاسداری از اسلام، ممانعت از ابراز عقیده دیگران نیست
مطهری در سخن‌رانی خود «بخش مهمی» از اتهام‌های مالی را «سیاسی» توصیف کرد و گفت در ماجرای فیش‌های حقوقی «حقیقت ماجرا به آن وسعتی که برخی مدعی شدند نبود». این نماینده مجلس اضافه کرد تنها ۳۹۷ نفر از مدیران حقوق‌‌های غیرمتعارف دریافت کردند.
نایب رییس مجلس دهم با اشاره به این‌که «همه تخلف‌ها به معنای اختلاس نیست»، اضافه کرد: «در همین ماجرای صندوق فرهنگیان ممکن است عده‌ای تصور کنند چند نفر این پول به اصطلاح ۸ هزار میلیاردی را بین خود تقسیم کردند در حالی که حقیقت ماجرا این‌گونه نیست». مطهری اضافه کرد بخش عمده این مبلغ «تسهیلاتی است که بدون ضابطه و البته با اخذ وثیقه پرداخت شده و یا بخشی نیز مطالباتی است که صندوق از برخی افراد دارد و دستگاه قضایی نیز می‌تواند با پیگیری جدی، این پول‌ها را به صندوق برگرداند.»
علی مطهری در سخنرانی خود «اصرار بر موضع‌گیری‌های افراد» نسبت به وقایع پس از انتخابات سال ۸۸ را «امری غیرمنطقی و غیرضروری» توصیف کرد که به «وحدت جامعه آسیب می‌زند.» او ادامه حصر و ممنوع‌التصویری محمد خاتمی را «مخالف با قانون اساسی و غیرقانونی» توصیف کرد.

بازگشت به صفحه اول

علی مطهری: راه پاسداری از اسلام، ممانعت از ابراز عقیده دیگران نیست

این مطلب در سایت "زیتون" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال