دبیرخانه معرفی مفاخر حوزه تشکیل شود


دبیرخانه معرفی مفاخر حوزه تشکیل شود

حوزه / استاد حوزه قزوین با تاکید بر معرفی علما و فرهیختگان حوزوی به جامعه و به خصوص جوانان، تشکیل دبیرخانه معرفی مفاخر حوزه را لازم و لازم خواند.

تصویر و عکس دبیرخانه معرفی مفاخر حوزه تشکیل شود

حجت الاسلام علی اکبر حاجی محمدی در مکالمه با خبرگزاری «حوزه» در قزوین، با تاکید بر معرفی و جمع آوری آثار و دست متنهای علما و فرهیختگان حوزه، اظهارداشت: در شهر قزوین عالمان فرزانه ای زندگی میکرده اند که امروز باید مسئولان حوزه و دست اندکاران فرهنگی با برگزاری همایش و برنامه هایی، یاد و نام انها را زنده نگه دارند.

استاد حوزه علمیه قزوین با اظهار این که باید آثار و تألیفات علمای برجسته استان قزوین جمع آوری شود، گفت: باید مسئولان و مسئولین بخش فرهنگی، آثار و تألیفات این عالمان برجسته را در کلکسیونی جمع آوری کنند.

وی با اشاره به اقدامات برگزاری نکوداشت عالمان برجسته استان قزوین از سوی حوزه علمیه قزوین، یاد آوری کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در مورد شهر قزوین و داشتن علمای فرزانه، بنا داریم که با همکاری حوزه و فرهیختگان قزوین همایش هایی را در این استان به انجام رسانیم.

حجت الاسلام حاجی محمدی با اظهار این که الگوسازی شخصیت های به یاد ماندنی برای نسل جوان از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: با بازنشر آثار و کتاب های اشخاص برجسته و فرهیختگان حوزوی می توان راهکار و تفکر پژوهشگران و علمای برجسته حوزوی را به نسل نوجوان وجوان بیشتر معرفی بکنیم.

وی، برگزاری همایش و تشکیل دبیرخانه برای ارائه مقالات برای مفاخر حوزوی دراستان را مورد تاکید گذاشت و اضافه کرد: با تشکیل یک دبیرخانه برای معرفی آثار اندیشمندان و علمای برجسته حوزوی قادر هستیم گام های خوبی در جهت معرفی این اشخاص و شخصیتها برداریم.

برپایه این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین حاجی محمدی، طی حکمی از سوی مدیر حوزه علمیه قزوین به عنوان مسئول برگزاری همایش های معرفی علما و روحانیون حوزه علمیه استان قزوین منصوب شده است.

****************

متن از : فراز م.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست
««« »»»
عاشقی شيوه رندان بلاکش باشد

دبیرخانه معرفی مفاخر حوزه تشکیل شود

TT / 49 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال