به غذای روحی کودکان توجه شود / کودکان را ازافکار و فرهنگ های منفی و ویرانگر دور نگه داریم


به غذای روحی کودکان توجه شود / کودکان را ازافکار و فرهنگ های منفی و ویرانگر دور نگه داریم

آیت الله العظمی سید محمدتقی مدرسی خواستار اهتمام بیشتر به خوراکی ی روحی خردسالان و دور ساختن آنها از افکار و فرهنگ های منفی و ویرانگر شد.

تصویر و عکس به خوراکی ی روحی خردسالان پرداخته شود / خردسالان را ازافکار و فرهنگ های منفی و ویرانگر دور نگه داریم

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس جهانی خبرگزاری «حوزه»، آیت الله العظمی سید محمدتقی مدرسی از علمای کربلا خواستار اهتمام بیشتر به خوراکی ی روحی خردسالان و دور ساختن آنها از افکار و فرهنگ های منفی و ویرانگر شد و تاکید کرد: اهتمام به خردسالان سبب می شود نسل آینده ما قدرتمندی مقابله با درگیریهای بزرگ را داشته باشد.

ایشان اضافه کرد: از بزرگ ترین لغزشات تربیتی این است که ما فقط بعد از بلوغ خردسالان به تربیت آنها دقت داریم و قبل از آن اعتنایی به تربیت خردسالان و فرزندان خود نداشته باشیم.

این عالم شیعه از مسئولان نیز درخواست برای تربیت و پرورش فکری خردسالان برنامه ریزی داشته باشند و در این زمینه ضروری است به مهدکودک ها توجه بیشتری بشود و برای آنها برنامه ریزی فکری و تربیتی درست صورت صورت گیرد.

ایشان از مسئولان تعلیمی کشور درخواست مهدهای کودک را زیر نگاه داشته باشند و پدران و مادران نیز به شدت مواظب رفتارهای خود دربرابر خردسالان باشند، زیرا خردسالان رفتارهای بزرگ ترها را فرا می گیرند و تقلید می کنند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال